reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Jestem przyjeta na oddział, ale co dalej nie wiem. Lekarz zaproponował obracanie dziecka i porod SN, ale same negatywne opinie o tym słyszę. Czułam, ze cos z tym moim porodem będzie problematyczne
To musi być niezły specjalista, że dał taką propozycję. Mnie moja prowadząca zniechęcała mocno do tego. Ale chyba nikt na siłę Cię nie będzie w szpitalu przekonywał do SN jeśli nie jesteś przekonana?
 
A ja właśnie wróciłam od lekarza i nic, tzn skurcze mam, ale szyjka zamknięta, rozwarcia żadnego więc nie wiem ile jeszcze się będę tak mordować, kolejna wizytę wyznaczył mi za 2 tygodnie czyli w 41 tc 😐 i jak do tej pory nie urodzę to wyślę mnie do szpitala... Modlę się żebym jednak urodziła do tego 5.06 bo wariuje już jak Wy z sikaniem, bólami brzucha i zmęczeniem😔 jestem już zmęczona tymi codziennymi skurczami, które nic jak widać nie dają 😔
 
reklama
Tak to niestety jest. Gdy termin jest odległy, nie ma nawet upragnionego 37 tygodnia, to mamy wrażenie że urodzimy lada dzień😐 A potem gdy już teoretycznie można bezpiecznie urodzić, to jak na złość nic się nie dzieje i znów stres😐
 
Do góry