reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Miałam to samo 🤦‍♀️ A najlepsze było w dniu porodu ,ja rodzę A tu 20 SMS 6 połączeń i wszystko czy już urodziłam 😂😂 W szpitalu byłam od poniedziałku, w czwartek był poród. Do czwartku kochana myślałam że wybije cała rodzinę ...
masakra.. ludzie nie zdają sobie sprawy z tego ze to jest dla nas dodatkowy stres. Ja jak od razu nie odbiorę telefonu od mamy która mieszka w Polsce to ona od razu dzwoni do narzeczonego a jak on nie odbierze to wydzwania do mojej siostry która mieszka jakieś 25 km ode mnie.. już nie można w spokoju spędzić czasu sam na sam
 
reklama
Kochana ja miałam wszystko poukładane, segregacja. Porządek pierwsza klasa. Wystarczy że wróciłam ze szpitala i armagedon 😂 już 2 dzień próbuje się wpakować
😂 to u mnie będzie podobnie, bo ja z gatunku bałaganiar jestem.. narazie wszystko poukładane od linijki rodzajami i rozmiarami a pewnie jak wrócimy ze szpitala to zacznie się chaos 😁
 
Dziewczyny a macie już wszystko gotowe dla maluszków? Ja już dawno wszystko ogarnelam sie bałam ze urodzę wcześniej, a teraz się nudzę i chyba jeszcze raz poukładam ubranka 🤗 one są takie malutkie i słodkie❤️
Hehe tak też mam wszystko gotowe:) I czeka. Ciuszków mam dużo za dużo 😂, ale to nic przydadzą się :). Jeszcze tylko muszę sobie zrobić kącik dla młodego w sypialni na górze muszę ogarnąć:).
 
Dziś mieliśmy pierwsza wizytę położnej. Mała ogólnie urodziła się z wagą 2980 spadła do wagi 2750 . 55 cm długości ma :) ale dziś była ważona i waży 2800. Więc w ciągu 2 dni ładnie przybrała. Jak na nią to 25 g na dzień to ładnie . Poza tym Ona jest na prawdę bardzo mała i w jej przypadku powinna dziennie przybrać między 20-30 g . W ogóle rozebraliśmy ją kładziemy na tą wagę i się posikała nagle przy okazji nasikała położnej do torby 😂😂😂 więc no charakter ma bo oburzona została to jej się nie podobało że ją kładą na wagę 😂😂 w ogóle to jest starszny zmarźlak co ją rozbieramy i w ogóle to wystarczy chwila i już ma czczkawke od zimna. Więc wtedy do cycka trzeba od razu albo szybko ubrać i pod ciepły kocyk 😁 kuzynka mojego chłopaka mówi do mnie czy miałam zgage w ciąży A ja że często . Na to Ona że dziecko jak ma dużo włosków to znaczy że kobieta wtedy ma zgage. A to ciekawostka 😂😂 uśmiecha się do wszystkich. A jak słucha i wie że mówi się o niej. Teściowa i teść oszaleli na jej punkcie 😁 byleby jej nie rozpuścili bo potem będziemy mieć problem 😂😂 karmię co 2 godziny w ciągu dnia ale w nocy przerwy są większe bo nie będę jej budzić nie potrzebnie
 
Dziś mieliśmy pierwsza wizytę położnej. Mała ogólnie urodziła się z wagą 2980 spadła do wagi 2750 . 55 cm długości ma :) ale dziś była ważona i waży 2800. Więc w ciągu 2 dni ładnie przybrała. Jak na nią to 25 g na dzień to ładnie . Poza tym Ona jest na prawdę bardzo mała i w jej przypadku powinna dziennie przybrać między 20-30 g . W ogóle rozebraliśmy ją kładziemy na tą wagę i się posikała nagle przy okazji nasikała położnej do torby 😂😂😂 więc no charakter ma bo oburzona została to jej się nie podobało że ją kładą na wagę 😂😂 w ogóle to jest starszny zmarźlak co ją rozbieramy i w ogóle to wystarczy chwila i już ma czczkawke od zimna. Więc wtedy do cycka trzeba od razu albo szybko ubrać i pod ciepły kocyk 😁 kuzynka mojego chłopaka mówi do mnie czy miałam zgage w ciąży A ja że często . Na to Ona że dziecko jak ma dużo włosków to znaczy że kobieta wtedy ma zgage. A to ciekawostka 😂😂 uśmiecha się do wszystkich. A jak słucha i wie że mówi się o niej. Teściowa i teść oszaleli na jej punkcie 😁 byleby jej nie rozpuścili bo potem będziemy mieć problem 😂😂 karmię co 2 godziny w ciągu dnia ale w nocy przerwy są większe bo nie będę jej budzić nie potrzebnie
No i super :) jeśli w nocy macie dłuższe przerwy :). Czyli sobie super radzicie, a młoda przybiera to super:). Jeśli chodzi o włoski to kwestia genów, a nie zgagi ;), ale ludzie lubią takie rzeczy mówić 😉. No nic zmykam do lekcji. Miłego dzionka
 
Kurde, dzisiaj moj termin... I boli mnie podbrzusze, byłam u gina i na ktg i nic nie wskazuje na poród 🤔 A teraz jak wróciłam to aż mi drętwieje dół, czuję się jakby okres miał przyjść. Nie wiem co się dzieje 🥺
 
Do mnie piszą codziennie od tygodnia, moja rodzina na zmianę z rodziną męża 🙈 też mnie to już denerwuje bo przecież jak bym urodziła to bym napisała a nie po miesiącu 🙈🙄🤦‍♀️
Małej się nie spieszy, ja się czuje coraz bardziej obolała a jej tam dobrze 😨😭
Za tydzień kolejna wizyta.

@Martyna Kołodziejczyk Nic tylko się radować ❤🥰
 
Dziś mieliśmy pierwsza wizytę położnej. Mała ogólnie urodziła się z wagą 2980 spadła do wagi 2750 . 55 cm długości ma :) ale dziś była ważona i waży 2800. Więc w ciągu 2 dni ładnie przybrała. Jak na nią to 25 g na dzień to ładnie . Poza tym Ona jest na prawdę bardzo mała i w jej przypadku powinna dziennie przybrać między 20-30 g . W ogóle rozebraliśmy ją kładziemy na tą wagę i się posikała nagle przy okazji nasikała położnej do torby 😂😂😂 więc no charakter ma bo oburzona została to jej się nie podobało że ją kładą na wagę 😂😂 w ogóle to jest starszny zmarźlak co ją rozbieramy i w ogóle to wystarczy chwila i już ma czczkawke od zimna. Więc wtedy do cycka trzeba od razu albo szybko ubrać i pod ciepły kocyk 😁 kuzynka mojego chłopaka mówi do mnie czy miałam zgage w ciąży A ja że często . Na to Ona że dziecko jak ma dużo włosków to znaczy że kobieta wtedy ma zgage. A to ciekawostka 😂😂 uśmiecha się do wszystkich. A jak słucha i wie że mówi się o niej. Teściowa i teść oszaleli na jej punkcie 😁 byleby jej nie rozpuścili bo potem będziemy mieć problem 😂😂 karmię co 2 godziny w ciągu dnia ale w nocy przerwy są większe bo nie będę jej budzić nie potrzebnie
U mnie położna jeszcze nie zawitała. Czekam z niecierpliwością na jej telefon 🤔
Oli też jest zmarźluch , wystarczy na chwilę go rozebrać i już czkawka :D

Młoda widzę nieźle ochrzciła torbę położnej 😂
U nas młody przy pierwszym przeboeraniu obsikał i obsrał tatusia 😂😂😂 oj tam oj tam haha.

U nas dzisiejsza noc była rewelacyjna, Oliwier chyba zaczyna się przyzwyczajać że już do brzucha nie wróci 😅 - oby tak dalej ❤
Karmimy się różnie. Czasem co 2 czasem co 4 godziny ,wszystko zależy ile zje i czy oprozni cała pierś.
W nocy brudzi 2 pieluszki i trzecią nad ranem, więc nie jest tak źle.

Chodzi za mną czekolada 🍫 ale wiem że nie wolno . Chociaż słyszałam że biała czekolada jak najbardziej - Ciekawe ile w tym prawdy ,bo tak mi się chce słodkiego 🤤
 
reklama
Do góry