reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny ja wczoraj bylam na ktg i na zapis planowanej cesarki no cóż terminu mały nie dotrzymał dziś w nocy odeszły mi wody Dawidek urodził się dziś o 9.05 z wagą 3920 i długości 58 cm. Podjada i śpi. Mnie podnieśli już o 17 na nogi odpoczywamy teraz. Ciężko było ze znieczuleniem nie mogli się dobrze wkuć
Gratulacje :), a malutki to duży chłopczyk :). Zgaduje, że jak Cię podnosili to cc miałaś. Zdrówka dla Was.
 
myślisz ze to pomaga? Czy to tylko taki mit? 😁 piłkę mam a chłopa długo namawiać nie muszę 😜😈
Powiem tak ja w dniu porodu skakałam po piłce i przysiady musiałam robić, bo skurczy nie było i musieliśmy tak zrobić by się ruszyło:). Teraz z racji szyjki, że u mnie lejek jest i się skraca niestety sexu brak, A chce dotrwać do terminu... Ale jakbym chciała by się urodził to na bank bym szalała;), bo każda ingerencje w szyjkę na tym etapie powoduje, że może zacząć się skracać:), rozwierać itp.
 
Gratulacje :), a malutki to duży chłopczyk :). Zgaduje, że jak Cię podnosili to cc miałaś. Zdrówka dla Was.
dzięki dziewczyny
Tak cc miałam o 1 w nocy odeszły mi wody po godz 2 byłam w szpitalu przetrzymali mnie trochę bo wyaokawo było i chcieli żebym miała jak najwięcej skurczy także dopiero o 9.05 mi bzrobili cc mały ma bujna czypryne
 
Hej dziewczyny ja wczoraj bylam na ktg i na zapis planowanej cesarki no cóż terminu mały nie dotrzymał dziś w nocy odeszły mi wody Dawidek urodził się dziś o 9.05 z wagą 3920 i długości 58 cm. Podjada i śpi. Mnie podnieśli już o 17 na nogi odpoczywamy teraz. Ciężko było ze znieczuleniem nie mogli się dobrze wkuć
gratulacje ❤️❤️ duży chłopak dużo zdrowka dla Was 😘
 
Moja ginekolog ma taką zasadę że od 38 tygodnia robi KTG często. Widocznie NFZ płaci a ona jest spokojna że wszystko ok :-)

Gratulację, ja się nastawiałam na poczætek czerwca albo i maj a tu będę z was ostatnia :-/
 
Gratulacje
Hej dziewczyny ja wczoraj bylam na ktg i na zapis planowanej cesarki no cóż terminu mały nie dotrzymał dziś w nocy odeszły mi wody Dawidek urodził się dziś o 9.05 z wagą 3920 i długości 58 cm. Podjada i śpi. Mnie podnieśli już o 17 na nogi odpoczywamy teraz. Ciężko było ze znieczuleniem nie mogli się dobrze wkuć
 
reklama
Do góry