reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny, czy macie do polecenia jakieś ciekawe książki na temat rozwoju dzieciaczka, i stymulacji rozwoju poszczególnych zmysłów, mięśni, percepcji itd. Byłam wczoraj w 3 księgarniach i jakieś takie szajsowne te "poradniki". W necie natomiast jest zatrzęsienie pozycji, ale bez zaglądania do środka też ciężko coś wybrać.
Ja korzystalam już przy pierwszym dziecku z tej książki Link do: Pierwszy rok życia dziecka
Teraz znowu ją czytam.
 
reklama
My już po szczepieniu, mała dzielnie wszystko zniosła 🙂 u nas wygląda to tak że szczepionki są 3 i 4 na pneumokoki dopiero za 2 tugodnie bo podobno dziecko musi mieć skończone 8 tyg. Mała osowiała i senna cały dzień i niestety przy okazji na wizycie potwierdziło się moje przypuszczenie że ma AZS 😔
 
A ja dzisiaj bylam u doradcy laktacyjnego i okazało się że musimy podciąć wezidelko, bo ssie nieefektywnie i stąd słabe przybieraniena wadze
 
Dziewczyny czu urodzila ktoras okolo 14 czerwca? Macie jeszcze polog? Ja po 3 tygodniach po porodzie nic juz nie mialam. Myslalam ze juz po. i teraz znowu mi leci krew. I to tak jakbym dopiero urodzila. Tak jak na poczatku.
 
Dziewczyny czu urodzila ktoras okolo 14 czerwca? Macie jeszcze polog? Ja po 3 tygodniach po porodzie nic juz nie mialam. Myslalam ze juz po. i teraz znowu mi leci krew. I to tak jakbym dopiero urodzila. Tak jak na poczatku.
Jeśli to coś więcej niż okres to leć szybko do lekarza. Może nawet na ginekologiczną izbę przyjęć.
 
Dziewczyny czu urodzila ktoras okolo 14 czerwca? Macie jeszcze polog? Ja po 3 tygodniach po porodzie nic juz nie mialam. Myslalam ze juz po. i teraz znowu mi leci krew. I to tak jakbym dopiero urodzila. Tak jak na poczatku.

Ja rodziłam 15.06. Po 4 tygodniach, już niby nic nie miałam, ale czasem pojawia się małe plamienie. Jeśli krwawisz to może być już miesiączka, ale lepiej pójdź do lekarza. Po takim czasie raczej już nie powinno być krwistych odchodów poporodowych.
 
Dziewczyny czu urodzila ktoras okolo 14 czerwca? Macie jeszcze polog? Ja po 3 tygodniach po porodzie nic juz nie mialam. Myslalam ze juz po. i teraz znowu mi leci krew. I to tak jakbym dopiero urodzila. Tak jak na poczatku.
Lepiej zgos się jak najszybciej do lekarza bo to może być krwotok, podobno do końca połogu może wystąpić, ja to przeżyłam więc nie czekałabym
Dziewczyny czu urodzila ktoras okolo 14 czerwca? Macie jeszcze polog? Ja po 3 tygodniach po porodzie nic juz nie mialam. Myslalam ze juz po. i teraz znowu mi leci krew. I to tak jakbym dopiero urodzila. Tak jak na poczatku.
 
Dziewczyny jak się u was goi rana po nacięciu krocza? Mnie coś tam jeszcze podpieka. Boję się też, że przesadziłam z tym podmywaniem się, bo mam wrażenie, że ta rana do końca się nie goi.... :/ w sensie chyba sie tak ślimaczy i czasem trochę krwi zostaje na papierze, chyba jak podrażnię :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak się u was goi rana po nacięciu krocza? Mnie coś tam jeszcze podpieka. Boję się też, że przesadziłam z tym podmywaniem się, bo mam wrażenie, że ta rana do końca się nie goi.... :/ w sensie chyba sie tak ślimaczy i czasem trochę krwi zostaje na papierze, chyba jak podrażnię :/
Hej. Co do twojego poprzedniego pytania co u mnie , wiec juz nie krwawie. To byl okres 😁 A co do rany po nacieciu krocza to mnie pieklo z samego poczatku. Teraz juz nic. Ja sie podmywalam sama woda tylko. Badz szarym mydlem.
 
Do góry