reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Halo dziewczynki.
Nie miałam kiedy zajrzeć, bo najpierw u dziadków potem kolehny wyjazd... itp
A ja przy karmoeniu teraz czytnik odpaliłam ;) i czytam :).
U nas 20.06 skonczył miesiąc wazył 4280 i 57 cm i od najnizszej wagi przybrał 1440 g więc ja jestem happy.
Też jestesmy na piersi i raczej je co 2 h w nocy co 3 h, ostatnio miał dzień że jadł co chwilę, i nie spał w dzień prawie wcale. A widzę, że odkrył raczki , gada do wiszących zabawek i uśmiecha się do mnie wiec zrzucam to niespanie na skok rozwojowy.
Teraz też leży w chicco już 40 minut i gada do zawieszek ;).. także nie zapeszając że taki grzeczny , ale syncio mi rośnie ;).
 
My już po szczepieniu, mała dzielnie wszystko zniosła 🙂 u nas wygląda to tak że szczepionki są 3 i 4 na pneumokoki dopiero za 2 tugodnie bo podobno dziecko musi mieć skończone 8 tyg. Mała osowiała i senna cały dzień i niestety przy okazji na wizycie potwierdziło się moje przypuszczenie że ma AZS 😔
Mia a Ty szczepiłaś sanepidowskimi? A co dostałaś na azs?
 
Halo dziewczynki.
Nie miałam kiedy zajrzeć, bo najpierw u dziadków potem kolehny wyjazd... itp
A ja przy karmoeniu teraz czytnik odpaliłam ;) i czytam :).
U nas 20.06 skonczył miesiąc wazył 4280 i 57 cm i od najnizszej wagi przybrał 1440 g więc ja jestem happy.
Też jestesmy na piersi i raczej je co 2 h w nocy co 3 h, ostatnio miał dzień że jadł co chwilę, i nie spał w dzień prawie wcale. A widzę, że odkrył raczki , gada do wiszących zabawek i uśmiecha się do mnie wiec zrzucam to niespanie na skok rozwojowy.
Teraz też leży w chicco już 40 minut i gada do zawieszek ;).. także nie zapeszając że taki grzeczny , ale syncio mi rośnie ;).

Moja Mała po wczorajszym całodziennym guganiu i potrzebie najwyższej atencji śpi już prawie 3,5 h. Zaraz będziemy się budzić na jedzonko. Ale nie pamiętam kiedy udało mi się wypić ciepłą kawę! :D
 
Dziewczyny jak się u was goi rana po nacięciu krocza? Mnie coś tam jeszcze podpieka. Boję się też, że przesadziłam z tym podmywaniem się, bo mam wrażenie, że ta rana do końca się nie goi.... :/ w sensie chyba sie tak ślimaczy i czasem trochę krwi zostaje na papierze, chyba jak podrażnię :/
Ja nie byłam nacinana, ale pękłam i miałam jeden szew, ale się rozpuścił i jest ok. A spróbuj sobie kupic tantum rose i tym przemyć.
 
Moja Mała po wczorajszym całodziennym guganiu i potrzebie najwyższej atencji śpi już prawie 3,5 h. Zaraz będziemy się budzić na jedzonko. Ale nie pamiętam kiedy udało mi się wypić ciepłą kawę! :D
Hihi dobrze że ja lubie zimną ;).. i chyba taka polubiłam pić odkad dzieci w domu ;). Ciepła to tylko herbata ;).
Czyli Kornelcia też skok ma :). A budzisz ją na mleczko czy czekasz aż sama się obudzi?
 
U mnie Dawid ładnie w dzień śpi ale tylko na rękach. Jak odkładam go do łóżeczka albo wózka to jest płacz. Też nam ładnie przybiera na wadze tydzień temu ważył 4100. Od wczoraj mam jakiś kryzys mam mało mleka, mały by co godz jadł i musiała włączyć znów mm [emoji3525]. Wróciłam do femaltikeru mam nadzieję że to pomoże.

@sariska ja na początku budziłam małego na jedzenie teraz czekam aż sam się zbudzi w nocy zazwczaj budzi nam się co 3,5-4 godziny
 
Jak ubieracie maluchy w taką pogodę na spacer i na noc? Teoretycznie mam ubierać 1 warstwę więcej niż ja mam ale jak jest tak gorąco to ja się do tej zasady nie stosuję.
 
U mnie Dawid ładnie w dzień śpi ale tylko na rękach. Jak odkładam go do łóżeczka albo wózka to jest płacz. Też nam ładnie przybiera na wadze tydzień temu ważył 4100. Od wczoraj mam jakiś kryzys mam mało mleka, mały by co godz jadł i musiała włączyć znów mm [emoji3525]. Wróciłam do femaltikeru mam nadzieję że to pomoże.

@sariska ja na początku budziłam małego na jedzenie teraz czekam aż sam się zbudzi w nocy zazwczaj budzi nam się co 3,5-4 godziny
No to miałam jak Ty :), bo mój był kruszynką ;). Emxka mój tez na rączkach moxe i 2 h spać i nic go nie obudzi. Jal odkładam to tez sie wynidzał, ale wtedy odpalam suszarkę, biorę na rączki lulam aż zaśnie z 5 minut schodzi i do łózeczka. Suszarka chodzi jeszcze z 5-10 jak odłożę potem wyłączam i śpi 2- 3h.
Jeśli chodzi o ciuszki to jak upał rampers lub body z krótki i krótkie spodenki lub bez. Na noc daje pajaca bez body. Jak chłodno to stosuje zasade 1 warstwa więcej niż ja.
 
reklama
Do góry