reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moja Mała też od czasu do czasu kaszle. Wczoraj byłam z nią na szczepieniu, a przed nim na pierwszej wizycie u pediatry. Zbadał ją, osłuchał i powiedział, że wszystko jest ok. Co prawda nie zapytałam o to pokaslywanie, ale gdyby coś było nie tak, to myślę że lekarz by zauważył. Zresztą u niej zdarza się to raz, dwa razy dziennie 2- 3 kaszlnięcia. Myślę że to tak jak u nas, czasem suche powietrze, albo ślina pójdzie nie tak jak trzeba :)
To u nas tak samo wygląda, nie będę się w takim razie zbytnio zamartwiać zwłaszcza że poza tym nic jej nie dolega🙂 a co do noska to ja używam zwykłej gruszki jak widzę że ma koze i tylko tyle 🙂
 
reklama
Dziewczyny moja Mała, (urodzona 15.06, więc już 8 tydzień idzie) zaczela się nieźle slinić, czy to wstęp do ząbkowania? 🤔
Właśnie pisałam o tym samym wczoraj, moja ma 9 tygodni i od tygodnia ślina się jej leje. Pytałam dzisiaj lekarza bo byłam na szczepieniu i powiedział że to dziwne i na ząbkowanie za wcześnie, ale zbadał ją i wszystko ok. Czytałam na necie że może to być rozwój slinianek.
 
Właśnie pisałam o tym samym wczoraj, moja ma 9 tygodni i od tygodnia ślina się jej leje. Pytałam dzisiaj lekarza bo byłam na szczepieniu i powiedział że to dziwne i na ząbkowanie za wcześnie, ale zbadał ją i wszystko ok. Czytałam na necie że może to być rozwój slinianek.

O widzisz, jakoś przeoczyłam Twój wpis. Też właśnie czytałam coś o tych śliniankach. Kontekst był chyba taki, że dziecko przy płynnej diecie nie potrzebuje zbyt dużo śliny, więc ślinianki zaczynają się rozwijać, właśnie dopiero od 2 miesiąca. Przygotowuje to dzieciaczka do bardziej stałych pokarmów.
 
Rany dziewczyny, chyba tracę pokarm! 😭😭😭od dwóch dni ściągam o połowę mniej pokarmu, za to Mała chce jeść jeszcze więcej. Tak się cieszyłam, że dostaję mm tylko 1-2 razy na dobę, a od dwóch dni praktycznie jest 50/50. Czy to przez te upały? 😩 😩 😩
 
Rany dziewczyny, chyba tracę pokarm! [emoji24][emoji24][emoji24]od dwóch dni ściągam o połowę mniej pokarmu, za to Mała chce jeść jeszcze więcej. Tak się cieszyłam, że dostaję mm tylko 1-2 razy na dobę, a od dwóch dni praktycznie jest 50/50. Czy to przez te upały? [emoji30] [emoji30] [emoji30]
Dużo pijesz wody ? Nie wiem czy to przypadek, ale u mnie jak zaczęłam więcej pić to się poprawiło.
 
Dużo pijesz wody ? Nie wiem czy to przypadek, ale u mnie jak zaczęłam więcej pić to się poprawiło.

No właśnie mało piłam przedwczoraj, ale wczoraj i dziś ponad 3 l samej wody plus jakieś tam herbatki, 1 kawa rano, Inka... Czyli myślę że płynów koło 4l będzie i póki co żadnej poprawy :/
 
No właśnie mało piłam przedwczoraj, ale wczoraj i dziś ponad 3 l samej wody plus jakieś tam herbatki, 1 kawa rano, Inka... Czyli myślę że płynów koło 4l będzie i póki co żadnej poprawy :/
A coś na pobudzenie laktacji pijesz ? Coś że słodem jęczmiennym ? Jakiś specyfik z apteki, piwo 0%, a zamiast Inki polecam nescafe caro. Też kawa zbożowa, ale w składzie posiada także słód jęczmienny. Ja ją pijak prawie codziennie, a jak u mnie jest gorszy dzień a mała nienażarta brzydko mówiąc to i częściej
 
A coś na pobudzenie laktacji pijesz ? Coś że słodem jęczmiennym ? Jakiś specyfik z apteki, piwo 0%, a zamiast Inki polecam nescafe caro. Też kawa zbożowa, ale w składzie posiada także słód jęczmienny. Ja ją pijak prawie codziennie, a jak u mnie jest gorszy dzień a mała nienażarta brzydko mówiąc to i częściej
Wcześniej piłam **********, ale ściągałam już prawie po 180ml więc przestałam to pić. Zwłaszcza, że nie widziałam wielkiej różnicy :/
 
reklama
@Nerwicówka35 to musisz znowu zacząć pić. A tak przy okazji to dużo ściągasz. Ja ściągam tylko czasami ok 1h po karmieniu i max ściągnęłam 140. Fakt, że ściągam wieczorem, bo tylko wtedy mała ciurkiem śpi, ale doradca powiedziała, że to ok.
Dziewczyny czy któraś miała może problemy z węzidełkiem? U nas są spore, jesteśmy juz po jednym przecięciu, ale jeszcze podobno coś został i mam już mętlik w głowie i muszę pogadać z kimś kto miał ten problem :(
Za to mała, po podcięciu, w końcu zaczęła przybierać, chociaż dalej straszny z niej okruszek.
 
Do góry