reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

I faktycznie ciezko byłoby sciagac mleko.. 😀 mnie ciekawi co jak ci się chce siku 🤔 co ile macie przerwę?
Przerwę to my mamy jedną na całą służbę . Chodzi Ci o postoje na pętli ? Z tym to tez jest różnie, czasem masz 5 minut postoju czasem 10 ,a czasem 1 min. Wszystko również zależy od minusów zebranych na mieście. Czyli np. przez dobiegających pasażerów ,przez uciekające światło zielone itp itd. Większość ludzi myśli ze my jesteśmy tacy źli i w ogóle. Ale gdy wiesz ze wszystkie opóźnienia pomniejszają ci postoj badz przerwe to zapierniczasz ile sil .
Pracodawca nie patrzy na to czy dojadę o czasie ,czy są korki czy ich nie ma . Cóż taka praca :)
Ale kocham swoją pracę mimo ze czasem mam dosyc pretensjonalnych pasażerów i ich bezpodstawnych skarg na wszystko i na wszystkich.



Oli ma dalej katar 🤦‍♀️ ja nie wiem co ja źle robie ,ale z tego co kojarzę katar ma się tydzień, a nie ponad 2 tygodnie ...🙈 pomocy!
 
reklama
Przerwę to my mamy jedną na całą służbę . Chodzi Ci o postoje na pętli ? Z tym to tez jest różnie, czasem masz 5 minut postoju czasem 10 ,a czasem 1 min. Wszystko również zależy od minusów zebranych na mieście. Czyli np. przez dobiegających pasażerów ,przez uciekające światło zielone itp itd. Większość ludzi myśli ze my jesteśmy tacy źli i w ogóle. Ale gdy wiesz ze wszystkie opóźnienia pomniejszają ci postoj badz przerwe to zapierniczasz ile sil .
Pracodawca nie patrzy na to czy dojadę o czasie ,czy są korki czy ich nie ma . Cóż taka praca :)
Ale kocham swoją pracę mimo ze czasem mam dosyc pretensjonalnych pasażerów i ich bezpodstawnych skarg na wszystko i na wszystkich.



Oli ma dalej katar 🤦‍♀️ ja nie wiem co ja źle robie ,ale z tego co kojarzę katar ma się tydzień, a nie ponad 2 tygodnie ...🙈 pomocy!
Moja mała też zaczyna mieć, charczy cały czas i jakiś przytkany nosek ma i zastanawiałam się co robić...cos podajesz lub psikasz? Wychodzisz z małym normalnie na spacery?
 
Oli ma ostatnio fazy na punkcie wkładania rączek do buzi . Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt ze .... próbuję wsadzić cala rękę przy czym zwraca 🤦‍♀️ musze go pilnować bo juz 3 razy zdarzyło się niestety
 
Jak tam laseczki Wasze dzieciątka? A tak wogole to z jakich miejscowości pochodzicie ? Miałyście porod rodzinny w waszych szpitalach ? Ja rodziłam 27.06, a od 1.07 wprowadzili rodzinne.. to się nazywa pech 😅
 
Jak tam laseczki Wasze dzieciątka? A tak wogole to z jakich miejscowości pochodzicie ? Miałyście porod rodzinny w waszych szpitalach ? Ja rodziłam 27.06, a od 1.07 wprowadzili rodzinne.. to się nazywa pech 😅
My ze Szczecina jesteśmy. Na poród rodzinny się nie załapałam -niestety ... :(
 
A dziewczyny, wasze dzieci juz powoli chcą siadać? Ja mam wrazenie ze moja tak bo tak jakby podciaga sie na moich dłoniach jak ja trzymam za dłonie.. pomagam jej wtedy i sobie tak siedzi.. a jak ja odkladam z powrotem na kolana to ryczy i uspokaja sie dopiero jak znowu usiadzie hehe.. ale nje wiem czy to tak zdrowo tak szybko.. dopiero co skonczyla 12 tydzien.. jak tak siedzi to ma raczej glowke lekko w dol skierowana a czasami wyprostuje sobie i na mnie patrzy 🤨
 
reklama
Rybnik- CC 09.06. Porodów rodzinnych wówczas nie było. Moje maleństwo nie wyrywa się do siadania, ale obraca się na boki, a dokładnie na jeden😄
 
Do góry