reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

@Lil12 tak z tego co pamiętam to wskazania się nie zmieniały w tych mlekach. Przy bebilonach ostatnia zmiana to była kwestia gramatury a wcześniej dodali dha i też zmiana. Trzeba tylko pilnować jak ktoś dostał rp na kilka miesięcy i ma ją zaczętą wtedy trzeba się zgłosić po nową i pilnować żeby była nowa wersja wypisana bo lekarze czasem też nie ogarniają tych zmian.
 
reklama
@Martyna Kołodziejczyk - super, że już dobrze z malutka. Tak to jest, że wszyscy dookoła wiedzą najlepiej [emoji6] U mnie koleżanka już od trzech miesięcy mówi, że małemu na pewno już ząbki idą, a dopiero teraz zaczyna się coś dziać powolutku [emoji28] Troszkę przeraża mnie wizja pierwszej choroby w dzisiejszych czasach, a tą trzydniówkę to chyba każde dziecko przechodzi albo większość.

@asiakkk94 - witaj :)

Nasz mały w sobotę skończył 19 tygodni i zaczął się obracać samodzielnie na brzuszek. Teraz kładę go na pleckach na matę i mogę go zostawić na chwilę, bo się sam obróci i patrzy na zabawki. A ja akurat mam czas, aby coś zrobić w domu.

Dziewczyny, któraś z Was wspominała kilka tygodni temu o grupie na Facebooku. Tak mnie dzisiaj naszło, że może bym założyła prywatną grupę, jeśli jesteście chętne. Co Wy na to?
 
@Martyna Kołodziejczyk - super, że już dobrze z malutka. Tak to jest, że wszyscy dookoła wiedzą najlepiej [emoji6] U mnie koleżanka już od trzech miesięcy mówi, że małemu na pewno już ząbki idą, a dopiero teraz zaczyna się coś dziać powolutku [emoji28] Troszkę przeraża mnie wizja pierwszej choroby w dzisiejszych czasach, a tą trzydniówkę to chyba każde dziecko przechodzi albo większość.

@asiakkk94 - witaj :)

Nasz mały w sobotę skończył 19 tygodni i zaczął się obracać samodzielnie na brzuszek. Teraz kładę go na pleckach na matę i mogę go zostawić na chwilę, bo się sam obróci i patrzy na zabawki. A ja akurat mam czas, aby coś zrobić w domu.

Dziewczyny, któraś z Was wspominała kilka tygodni temu o grupie na Facebooku. Tak mnie dzisiaj naszło, że może bym założyła prywatną grupę, jeśli jesteście chętne. Co Wy na to?
ja o tym pisałam, bo na forum bardzo rzadko wchodze 😁


U nas od kilku dni masakra...
A już było tak fajnie cały dzień ładnie się bawił czasami nawet i godzinę sam na macie leżał i się bawił w nocy jedna pobudka, a teraz..
Ja już jestem wykończona, nie wiem czy to zęby czy kolejny skok. Zaglądałam w buzie i jest trochę opuchnięte ale na miejscu trójek, czy to możliwe żeby trójki wyszły pierwsze?
Wieczorem jak zasypia to budzi się po 40 min i po chwili znów zasypia i budzi się o 1 i potem już pobudka co 30-1 h i to budzi się z krzykiem... kiedyś spał do 8 po przestawieniu czasu do 7 a teraz już 6 i po spaniu.
Ostatnio nic nie mogę zrobić najlepiej jak bym tylko przy nim siedziała i go zabawiała, mam nadzieje ze to minie.
Od kilku dni najchętniej leżał by tylko na brzuszku, ciagle się przekręca najgorzej jak się przekręca przy przewijaniu 💩
 
U nas na razie obraca sie z brzuszka na plecy. W drugą stronę do polowy jej wychodzi.
A ta grupa na FB to taka, ze wpisy widzą tylko członkowie grupy? Jeśli tak to ja jestem chętna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry