reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hejka dziewczynki, moja Mała jeszcze bezzębna 😁 mam duże zmartwienie z rozszerzaniem diety. Kornelcia je tylko mleko plus raz dziennie słoiczek, ten mniejszy. Jak mi przybranie mleka to daję sztuczne, teraz już bebilon pro futura 2. Nie wiem, jak czytam, to u Was już różne produty wjeżdżają, łącznie z chlebem 🙄 napiszcie proszę wasz przykładowy jadłospis. Ile jakich produktów, jak często? Czy dajecie maluchowi wodę do picia? Pomocy 😔
P. S. Co to znaczy, że dziecko stabilnie siedzi przy rozszerzaniu diety? W sensie kiedy sadzam ją na kolanach, to się nie ześlizguje? Czy, że siada sama?
 
My też rozszerzamy dietę bardzo powoli. Nadal głównym jedzeniem jest karmienie piersią, oprócz tego raz dziennie kaszka z owocami, czasem skosztuje obiadku ze słoiczka. Nie widzę w tym problemu. U nas ważna była kaszka ze względu na zawartość witamin oraz stopniowe wprowadzanie glutenu. Dajemy do picia wodę z kubeczka b.box, bo mały nie toleruje smoczków.
 
My też rozszerzamy dietę bardzo powoli. Nadal głównym jedzeniem jest karmienie piersią, oprócz tego raz dziennie kaszka z owocami, czasem skosztuje obiadku ze słoiczka. Nie widzę w tym problemu. U nas ważna była kaszka ze względu na zawartość witamin oraz stopniowe wprowadzanie glutenu. Dajemy do picia wodę z kubeczka b.box, bo mały nie toleruje smoczków.
A skąd wiesz czy dziecku chce się pić? Ja nawet nie wiem kiedy podawać i w jaki sposób? Mniw uczono, że póki głównym pokarmem jest mleko, tk nie należy dawać wody... Już całkiem zgłupiałam 🙄
 
Do wody na razie się przyzwyczajamy. Po prostu od czasu do czasu w ciągu dnia podaję mu kubeczek b.box z wodą. Czasami się napije czasem zaczyna się nim bawić.
 
reklama
Do góry