reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Halo dziewczynki.
Szczęśliwego Nowego Roku.
Jak się macie? Jak Wasze maluszki?
My byliśmy na sankach bo snieg w gorach jest :) i Remi zadowolony :).
Codziennie coś nowego robi. Bardzo szybko czas płynie.
Zebów brak :/, obraca się z brzuszka na plecy, pełza wokół własnej osi, wyrywa się do siedzenia. Gryzie wszystko co popadnie ;).
 
Hej dziewczyny.
Masakra ile mnie tu nie było. Pewnie mnie nie będziecie nawet pamiętać. Przez sytuacje losową nie mogłam korzystać z forum (długa historia). Dzisiaj udało mi się wejść dzięki priv od aniaslu. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam
Hej, ja Cię pamiętam i myślami jestem czasem z Tobą, czy wszystko dobrze się ułożyło. ❤️
 
Hej, ja Cię pamiętam i myślami jestem czasem z Tobą, czy wszystko dobrze się ułożyło. ❤️
Oo dziękuję miło mi. Mi tez brakowało forum czesto potrzebowałam się coś doradzić i nie mialam gdzie a tu nie mogłam wejść, bo najpierw zepsuł mi się tel a później nie mogłam odzyskać haseł i loginu...masakra ciesze się, że znowu jestem z Wami :)
U nas wszystko ok, Jasiu rośnie mamy problemy z ta nereczka, ale jesteśmy pod stała opieka i na razie musimy się dowiedzieć co jest przyczyną zastojów moczu. Pani doktor jednak nie chciała się spieszyć, bo badanie jest inwazyjne a nie bylo pilne, bo maky przez cały ten czas nie mial infekcji moczu o dziwo. Mieliśmy robic to badanie w listopadzie, ale mieliśmy covid i będziemy próbować je zrobić teraz w styczniu.
A u Was co słychać?
 
Oo dziękuję miło mi. Mi tez brakowało forum czesto potrzebowałam się coś doradzić i nie mialam gdzie a tu nie mogłam wejść, bo najpierw zepsuł mi się tel a później nie mogłam odzyskać haseł i loginu...masakra ciesze się, że znowu jestem z Wami :)
U nas wszystko ok, Jasiu rośnie mamy problemy z ta nereczka, ale jesteśmy pod stała opieka i na razie musimy się dowiedzieć co jest przyczyną zastojów moczu. Pani doktor jednak nie chciała się spieszyć, bo badanie jest inwazyjne a nie bylo pilne, bo maky przez cały ten czas nie mial infekcji moczu o dziwo. Mieliśmy robic to badanie w listopadzie, ale mieliśmy covid i będziemy próbować je zrobić teraz w styczniu.
A u Was co słychać?
Adaś nadal jest nieodkladalny, idą zęby i tak jakoś ciągniemy ten wózek 😂 Cieszę się, że wszytsko dobrze u was, oby badania wykazały co jest przyczyną zastojów. Będzie dobrze na pewno!
 
Adaś nadal jest nieodkladalny, idą zęby i tak jakoś ciągniemy ten wózek 😂 Cieszę się, że wszytsko dobrze u was, oby badania wykazały co jest przyczyną zastojów. Będzie dobrze na pewno!
Moj Jasiek to samo chociaz kupilam nowy dywan i mate piankowa dla niego i o dziwo chyba mu się podoba, bo od 15 min leży sobie grzecznie i sie bawi 🤣a normalnie nawet obiadu nie mogę zrobić, bo cały czas rączki. U nas chyba tez zeby choc na razie nic nie widać. Najważniejsze,że mamy dobra lekarkę :)
 
Hej @Sundeep tęskniłam ❤️👍 często z dziewczynami wspominalysmy o Was! :)
Oby badania wyszły dobrze :)
Jasiu pewnie już kawał chłopaka 😍
U nas wszystko dobrze :) Helenka ma dwa zęby, zaczyna raczkować, nie lubi nic oprócz mleka 😂 a poza tym jest kochana, wesoła i piękna ❤️😂
 
reklama
Hej @Sundeep tęskniłam ❤️👍 często z dziewczynami wspominalysmy o Was! :)
Oby badania wyszły dobrze :)
Jasiu pewnie już kawał chłopaka 😍
U nas wszystko dobrze :) Helenka ma dwa zęby, zaczyna raczkować, nie lubi nic oprócz mleka 😂 a poza tym jest kochana, wesoła i piękna ❤️😂
Tak grubiutki jest i mamusiny😍 do taty pójdzie raptem na chwile z łaską😅🤣
U nas probuje siadać i strasznie się irytuje,że jeszcze sam nie może u nas rozszerzanie tez szło marnie, ale zaczyna przybywać ulubionych produktów mam nadzieję ,że po roku uda nam się odstawić, bo na początku to byl mały mlekoholik🤣🤣
Tez ciągle o Was myslalam(szczególnie pod koniec grudnia jak podejrzewałam wpadke🙊) i juz straciłam nadzieję, że uda mi się wrócić i jakimś cudem dostalam priv i potem udało mi się odzyskać hasło i login.
 
Do góry