reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny :)
Późno już i uciekam pod prysznic i spać, póki mój mały rzep smacznie śpi :) U nas przebił się pierwszy ząbek i już widzę, że za chwilę będzie kolejny. Ogólnie Mała praktycznie nie je nic oprócz mleczka... :/ to rozszerzanie diety wciąż idzie słabo, a teraz jak już ząbki wjechały, to Kornelcia w ogóle nie chce tykać niczego co nie jest mleczkiem :( używamy żelu na dziąsełka, ale mam wrażenie, ze działa tylko na jakąś godzinkę.

Napiszcie jak tam u Was :)

A i jeszcze pytanie. Macie jakieś sposoby na plamy z marchewki? bujaczek, pieluszki, ściereczki i chyba wszystkie ubranka mamy już w pomarańczowe ciapki :/
My już mamy 6 ząbków więc co nieco mogę napisać na ten temat :D żadne żele na dziąsełka raczej nie zdawały egzaminu, najbardziej Alicji przypadło do gustu jak gryzaki do zamrażarki wkładałam i jej dawałam, stan podgorączkowy praktycznie cały czas był jak ząbki się wybijały więc bez nurofenu się nie obeszło. A teraz ostatnio jeszcze kupiłam w aptece ampułki na ząbkowanie Camilia, chociaż o nich jeszcze nie umiem się wypowiedzieć :)

Ja plamy w miarę możliwości staram się od razu zapierać, nie zawsze się udaje więc spróbuję to o czym pisze @SyLwuniaa :)
 
Halo dziewczynki
@Nerwicówka35 no powiem Ci, że u nas jak wyszedł pierwszy ząbek było ok. Teraz idzie drugi i nie bardzo ma apetyt :/. Żele na dziąsła mniej więcej tyle działają.. ja trzymsm w lodówce i jak dam mu na dziąsła to z pół h jest bez marudzenia. Mój najbardziej lubi gryźć metalowe łyżeczki 🙈. No i cycuś cały czas... jedynie kaszki z chęcią je i kukurydziane chrupki. Na świeże plamy z marchewki szare mydło lub frosch w sprayu z mydłem marsylkim.
@MK_Piotrowiak już 6 ząbków super. U nas dopiero drugi się przebija. Z tego co kojarzę to na camilię szkoda kasy ;) bo tam ziołka i chyba nic przeciwbólowego. Ale może akurat u Was się sprawdzą :).
@Emxka co tam u Was?
@SyLwuniaa jak tam Twoje chłopaki :)?
 
Halo dziewczynki
@Nerwicówka35 no powiem Ci, że u nas jak wyszedł pierwszy ząbek było ok. Teraz idzie drugi i nie bardzo ma apetyt :/. Żele na dziąsła mniej więcej tyle działają.. ja trzymsm w lodówce i jak dam mu na dziąsła to z pół h jest bez marudzenia. Mój najbardziej lubi gryźć metalowe łyżeczki 🙈. No i cycuś cały czas... jedynie kaszki z chęcią je i kukurydziane chrupki. Na świeże plamy z marchewki szare mydło lub frosch w sprayu z mydłem marsylkim.
@MK_Piotrowiak już 6 ząbków super. U nas dopiero drugi się przebija. Z tego co kojarzę to na camilię szkoda kasy ;) bo tam ziołka i chyba nic przeciwbólowego. Ale może akurat u Was się sprawdzą :).
@Emxka co tam u Was?
@SyLwuniaa jak tam Twoje chłopaki :)?
Mam na ząbkowanie pomaga viburcol i dentinox
 
Poszliśmy dzisiaj do sąsiadów klatkę obok. Ja zadowolona, że pogadam z ludźmi, a tu ostre zdziwienie. Moja córcia tak zaczęła płakać, że odkąd się urodziła to tyle nie płakała[emoji44] poszłam do innego pokoju to się uspokajała, a jak tylko wyszłyśmy to od nowa. U taty to już była tragedia na całego wiec się zabrałam do domu z nią, a reszta została.

Tak mi jej szkoda było, biedna już zaczyna poznawać obce i bliskie osoby. A jeszcze 2,3 tygodnie temu byliśmy u innych znajomych i zupełnie inne zachowanie.
 
Poszliśmy dzisiaj do sąsiadów klatkę obok. Ja zadowolona, że pogadam z ludźmi, a tu ostre zdziwienie. Moja córcia tak zaczęła płakać, że odkąd się urodziła to tyle nie płakała[emoji44] poszłam do innego pokoju to się uspokajała, a jak tylko wyszłyśmy to od nowa. U taty to już była tragedia na całego wiec się zabrałam do domu z nią, a reszta została.

Tak mi jej szkoda było, biedna już zaczyna poznawać obce i bliskie osoby. A jeszcze 2,3 tygodnie temu byliśmy u innych znajomych i zupełnie inne zachowanie.
A ile malutka ma? Wiem, że u maluchów takie lęki się pojawiają.. czasem tez chodzi o ilość ludzi, obce miejsce lub np.hałas.
Moje nie płakusiały, ale pamiętam inne zapłakane maluszki.
 
Poszliśmy dzisiaj do sąsiadów klatkę obok. Ja zadowolona, że pogadam z ludźmi, a tu ostre zdziwienie. Moja córcia tak zaczęła płakać, że odkąd się urodziła to tyle nie płakała[emoji44] poszłam do innego pokoju to się uspokajała, a jak tylko wyszłyśmy to od nowa. U taty to już była tragedia na całego wiec się zabrałam do domu z nią, a reszta została.

Tak mi jej szkoda było, biedna już zaczyna poznawać obce i bliskie osoby. A jeszcze 2,3 tygodnie temu byliśmy u innych znajomych i zupełnie inne zachowanie.

Zabłądziłaś Kochana [emoji1][emoji23] Nie ten wątek[emoji23] To otwarte[emoji6]
 
Moja panna nie boi się nikogo 🙈 może przez to, że u nas non stop dużo ludzi a może jeszcze ten czas nie nadszedł 🙆 kto wie ale nie zazdroszczę 😰
 
reklama
Do góry