reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama

sariska

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
23 Stycze艅 2020
Post贸w
583
Hej troch臋 mnie tu nie by艂o ale staram si臋 wszystko nadrobi膰 u nas maluch akceptuje wszystkich poza brodatymi tych si臋 boji. My narazie siedzimy u dziadk贸w troch臋 nam si臋 wizyta przed艂u偶y艂a ale za 2 tygodnie wracamy. U nas ostatnia wizyta by艂a przy szczepieniu teraz jak tylko wr贸cimy do domu to musz臋 um贸wi膰 ma艂ego na echo serca powinien mie膰 zrobione jak sko艅czy 5 miesi臋cy ale ze wzgl臋du na wizyt臋 u moich rodzic贸w troch臋 nam si臋 przesun臋艂o. W szpitalu w kt贸rym rodzi艂am ka偶dy dostawa艂 skierowanie na echo po wyj艣ciu ze szpitala.
U nas maluch ma 1 z膮bek, nie zauwa偶y艂am 偶eby mu r贸s艂 kolejny ale mo偶e by膰 tak jak z pierwszym nie dawa艂 偶adnych znak贸w ze ro艣nie a偶 ur贸s艂.
Ma艂y troch臋 pe艂za jak tylko mo偶e to przewraca si臋 na brzuch a jak ma mo偶liwo艣膰 to opiera si臋 i staje na n贸偶ki.
Hehe m贸j brodatych lubi bo tatu艣 brod臋 ma ;). Super masz, 偶e nie wiesz kiedy zabki id膮. M贸j to wra偶liwy jak tatu艣 haha ;). U nas na no偶ki dopiero wczoraj stan膮艂, ale p贸ki co prostuje r臋ce i poma艂u si臋 b臋dzie zbiera艂 do raczkowania, cho膰 pewnie z miesi膮c mu zejdzie ;).
@SyLwuniaa ale偶 Twoj syncio jest uroczy :). No i fajnie, 偶e gondolka taka du偶a, 偶e wchodzi.
@MK_Piotrowiak hehe pami臋tam jak ja moim kitki robi艂am :). Uwielbiam te pierwsze kucyczki. M贸j te偶 wcina skarpety haha. Na katar tylko odci膮ganie i nawil偶anie.. niestety to cholerstwo potrafi um臋czy膰 dziecko i rodzic贸w. Pod艂贸偶 pod materacyk cosik by g艂owk臋 mia艂a wy偶ej i w nocy lepiej jej lepiej b臋dzie. Przy z臋bkach kupki cz臋stsze i rzadsze, ale ponad 25 to niemo偶liwe by od z臋b贸w, dobrze 偶e si臋 nie odwodni艂a. (Mi lekarz m贸wi艂, 偶e powyzej 7 kup na dob臋 to ju偶 zaczyna si臋 organizm odwadnia膰).
@Sundeep m贸wisz, 偶e wpadk臋 podejrzewa艂a艣 ;). No u mnie te偶 jak si臋 pierwsza @ pojawi艂a tak potem jej nie by艂o 46 dni 馃お.. (mimo, 偶e byli艣my grzeczni ;), zrobilam chyba z 10 test贸w i tez si臋 wybra艂am do gina na przegl膮d(bo od porodu nie by艂am ;)) i odtamtej pory mam tabletki haha. Wiecie kocham dzieci, ale 4 to by by艂o wyzwanie 馃檲馃檲. Apropo anginy... nie slysza艂am o czym艣 takim, 偶e do 2 r偶 nie choruj膮.

Ja mam juz do艣膰 siedzenia w domu to dopiero 1.5 tyg a tu jeszcze 2.5 lub d艂u偶ej 馃槺馃槺..
no nic mi艂ego dzionka Wam 偶ycz臋 id臋 popracowa膰 nad now膮 karuzelk膮 ;))

Ewela264

Do艂膮czy艂(a)
18 Grudzie艅 2019
Post贸w
2 376
Rhinoargent my艣l臋 偶e spokojnie mo偶na. Nam to przepisa艂a Pani doktor jak Julka mia艂a jakie艣 2 miesi膮ce chyba :)
Z tego co jeszcze mo偶esz spr贸bowa膰 to isonasin septo (sol z tymiankiem w ampu艂kach do plukania) albo euphorbium krople jest jeszcze rhinoargent ale tu nie pami臋tam czy dla takich maluch贸w

MatkaFrankowaPanikara

Matka Frankowa
Cz艂onek za艂ogi
Do艂膮czy艂(a)
1 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
4 474
Miasto
艁贸d藕
Dziewczyny, za zgod膮 administratorki i za艂o偶ycielki forum - Ani 艢lusarczyk, wklejam Wam linki do rozm贸w ze specjalistami, kt贸re odb臋d膮 si臋 nied艂ugo:

22.02.21 r. Kiedy warto skonsultowa膰 si臋 z gastrologiem dzieci臋cym - tu mo偶esz zada膰 pytania https://www.babyboom.pl/forum/temat/kiedy-pojsc-z-dzieckiem-do-gastrologa-22-02-21-webinar.112434/

27.02.21 r.W jakich obszarach pomo偶e nam psychiatra dzieci臋cy?
https://www.babyboom.pl/forum/temat/kiedy-skorzystac-z-pomocy-psychiatry-dzieciecego.112435/

20.02.21 r.Jak wygl膮da nastoletnia depresja z perspektywy rodzic贸w i dlaczego trzeba zadba膰 o siebie. Liczba miejsc jest ograniczona, wi臋c pr贸bujcie si臋 zapisa膰 Link do: DZIE艃 OTWARTY 20.02.2021 鈥 ON-LINE | Forum Przeciw Depresji

4.02 zosta艂a nagrana rozmowa, kt贸ra si臋 przyda ka偶dej z nas, a mo偶e by膰 impulsem, 偶eby zadba膰 o w艂asne zdrowie. Dr n. med. Filip D膮browski opowiada艂 o badaniach, o kt贸rych powinny艣my pami臋ta膰 oraz rozmawiali艣my o tym, jak podczas pandemii wygl膮daj膮 porody, przebywanie z dzie膰mi itd. Oto link:
https://www.babyboom.pl/forum/temat...ii-rozmowa-z-ginekologiem-poloznikiem.112436/

A tutaj znajdziecie link do programu Mamo, zaopiekuj si臋 sob膮: https://www.babyboom.pl/rodzina/psychiczna-rownowaga

Pozdrawiam Was serdecznie,

Gabriela Nowak

Ostatnia edycja:

Sundeep

Do艂膮czy艂(a)
30 Grudzie艅 2019
Post贸w
1 615
Hehe m贸j brodatych lubi bo tatu艣 brod臋 ma ;). Super masz, 偶e nie wiesz kiedy zabki id膮. M贸j to wra偶liwy jak tatu艣 haha ;). U nas na no偶ki dopiero wczoraj stan膮艂, ale p贸ki co prostuje r臋ce i poma艂u si臋 b臋dzie zbiera艂 do raczkowania, cho膰 pewnie z miesi膮c mu zejdzie ;).
@SyLwuniaa ale偶 Twoj syncio jest uroczy :). No i fajnie, 偶e gondolka taka du偶a, 偶e wchodzi.
@MK_Piotrowiak hehe pami臋tam jak ja moim kitki robi艂am :). Uwielbiam te pierwsze kucyczki. M贸j te偶 wcina skarpety haha. Na katar tylko odci膮ganie i nawil偶anie.. niestety to cholerstwo potrafi um臋czy膰 dziecko i rodzic贸w. Pod艂贸偶 pod materacyk cosik by g艂owk臋 mia艂a wy偶ej i w nocy lepiej jej lepiej b臋dzie. Przy z臋bkach kupki cz臋stsze i rzadsze, ale ponad 25 to niemo偶liwe by od z臋b贸w, dobrze 偶e si臋 nie odwodni艂a. (Mi lekarz m贸wi艂, 偶e powyzej 7 kup na dob臋 to ju偶 zaczyna si臋 organizm odwadnia膰).
@Sundeep m贸wisz, 偶e wpadk臋 podejrzewa艂a艣 ;). No u mnie te偶 jak si臋 pierwsza @ pojawi艂a tak potem jej nie by艂o 46 dni 馃お.. (mimo, 偶e byli艣my grzeczni ;), zrobilam chyba z 10 test贸w i tez si臋 wybra艂am do gina na przegl膮d(bo od porodu nie by艂am ;)) i odtamtej pory mam tabletki haha. Wiecie kocham dzieci, ale 4 to by by艂o wyzwanie 馃檲馃檲. Apropo anginy... nie slysza艂am o czym艣 takim, 偶e do 2 r偶 nie choruj膮.

Ja mam juz do艣膰 siedzenia w domu to dopiero 1.5 tyg a tu jeszcze 2.5 lub d艂u偶ej 馃槺馃槺..
no nic mi艂ego dzionka Wam 偶ycz臋 id臋 popracowa膰 nad now膮 karuzelk膮 ;))
No mialam stracha, bo okres mam zawsze jak w zegarku i wkr臋ci艂am sobie, 偶e skoro ju偶 3 razy mialam o czasie to nie mo偶e by膰 inaczej um贸wi艂am si臋 nawet do gin. Balam si臋 w sumie najbardziej tego, 偶e to tak szybko po cc, bo by艂oby r贸wne pol roku no i dodatkowe obci膮偶enie dla serca, ale jak si臋 p贸藕niej pogodzi艂am z my艣l膮, 偶e jestem to 偶al mi troch臋 bylo jak okres dosta艂am 馃檲

MK_Piotrowiak

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Maj 2020
Post贸w
97
No mialam stracha, bo okres mam zawsze jak w zegarku i wkr臋ci艂am sobie, 偶e skoro ju偶 3 razy mialam o czasie to nie mo偶e by膰 inaczej um贸wi艂am si臋 nawet do gin. Balam si臋 w sumie najbardziej tego, 偶e to tak szybko po cc, bo by艂oby r贸wne pol roku no i dodatkowe obci膮偶enie dla serca, ale jak si臋 p贸藕niej pogodzi艂am z my艣l膮, 偶e jestem to 偶al mi troch臋 bylo jak okres dosta艂am 馃檲
Po ci膮偶y masz ju偶 okres jak w zegarku? 馃槺 Ja teraz po 40 dniach, a wcze艣niej przed ci膮偶膮 to co 28 dni. Id臋 w przysz艂ym miesi膮cu do gina, zobaczymy co powie bo w sumie ju偶 by艣my nied艂ugo chcieli zacz膮膰 si臋 stara膰 o drugie.

Sundeep

Do艂膮czy艂(a)
30 Grudzie艅 2019
Post贸w
1 615
Po ci膮偶y masz ju偶 okres jak w zegarku? 馃槺 Ja teraz po 40 dniach, a wcze艣niej przed ci膮偶膮 to co 28 dni. Id臋 w przysz艂ym miesi膮cu do gina, zobaczymy co powie bo w sumie ju偶 by艣my nied艂ugo chcieli zacz膮膰 si臋 stara膰 o drugie.
No wlasnie pierwsze 3 mialam regularnie i bylam pewna, 偶e tak b臋dzie i jak si臋 poprzytulalismy a tu okresu brak to byl mega strach teraz niby tez mialam jak w zegarku tylko, 偶e tak jak ostatnio czyli po 36 dniach a wcze艣niejsze mialam tak co 31 dni. No ja juz nie powinnam si臋 stara膰 se wzgl臋du na zdrowie. A jeszcze si臋 pochwale, 偶e planujemy kupic dom i jestem mega podekscytowana, bo znale藕li艣my dom idealny dla nas, cena tez rozsadna j teraz tylko stres czy burmistrz bedzie nadal zainteresowany kupnem naszego domu tylko po nowej cenie, bo zrobili艣my spory remont i wg. rzeczoznawcy z banku warto艣膰 posz艂a 3 krotnie do g贸ry. Je艣li si臋 nie zgodzi to b臋dzie nam ci臋偶ko zrealizowa膰 marzenie o swoim domu bez "lokator贸w "

MK_Piotrowiak

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Maj 2020
Post贸w
97
No wlasnie pierwsze 3 mialam regularnie i bylam pewna, 偶e tak b臋dzie i jak si臋 poprzytulalismy a tu okresu brak to byl mega strach teraz niby tez mialam jak w zegarku tylko, 偶e tak jak ostatnio czyli po 36 dniach a wcze艣niejsze mialam tak co 31 dni. No ja juz nie powinnam si臋 stara膰 se wzgl臋du na zdrowie. A jeszcze si臋 pochwale, 偶e planujemy kupic dom i jestem mega podekscytowana, bo znale藕li艣my dom idealny dla nas, cena tez rozsadna j teraz tylko stres czy burmistrz bedzie nadal zainteresowany kupnem naszego domu tylko po nowej cenie, bo zrobili艣my spory remont i wg. rzeczoznawcy z banku warto艣膰 posz艂a 3 krotnie do g贸ry. Je艣li si臋 nie zgodzi to b臋dzie nam ci臋偶ko zrealizowa膰 marzenie o swoim domu bez "lokator贸w "
Dbaj o siebie 鈾ワ笍鈾ワ笍鈾ワ笍

Gratulacje! Oby wszystko posz艂o po Waszej my艣li 馃グ鈾ワ笍 jaki domek b臋dziecie mie膰 ? Du偶y? Ma艂y? Parterowy czy z pi臋trem? Ogr贸dek jaki艣 przewidziany 偶eby dzieci mia艂y si臋 gdzie bawi膰?

Te偶 bym ch臋tnie posz艂a na swoje, mieszkam z Te艣ciami, niby jest dobrze, nikt mi nic przykrego nie m贸wi ale nie czuj臋 偶eby to by艂 m贸j dom, najlepiej si臋 czuje w swojej sypialni a w domu jest wiele rzeczy, kt贸re mi przeszkadza i kt贸re bym zmieni艂a ale jak wiadomo - musi zosta膰 jak jest..

Na weekend jedziemy z ma艂膮 do Karpacza 馃コ pierwszy wyjazd z domu od prawie dw贸ch lat, nie mog臋 si臋 doczeka膰 馃コ馃コ馃コ

reklama

sariska

Do艂膮czy艂(a)
23 Stycze艅 2020
Post贸w
583
Hej dziewcsynki.
U mnie niestety zawirowania. Bylam u ortopedy z moim paliczkiem ... zobaczy艂 dotkn膮艂 i m贸wi, mo偶e bole膰, mo偶e by艣 spuchni臋ty. Dal skierowanie na rtg i nast臋pna wizyta 31.03 i rtg tydzien przrd wizyt膮 ... no ale jak to ja musia艂am zobaczy膰to z艂amanie, bo ja 艣rednio ufna jestem... i co si臋 okaza艂o z艂amanie z przemieszczeniem ... i po 3 tyg nadal si臋 nie zros艂o.. pojecha艂am prywatnie do chirurga... no i obejrza艂 zdjecie i stwierdzil, 偶e nie trzeba otwiera膰 i za 3 tyg si臋 zrosnie dobrze albo 藕le 馃檲... no c贸偶 czekam jak na wyrok..
Wczoraj by艂am z dziewczynami odda膰 w艂osy na fundacj臋 rak'nroll.. juz drugi raz hehe. Tak偶e jestem z nich dumna, 偶e tak ch臋tnie bior膮 w tym udzia艂 :).
Malutki sko艅czy艂 w pi膮tek 8 miesi臋cy i ma 2 z臋by, raczkuje, siada, a dzi艣 zacz膮艂 bi膰 brawo hehe.
@Sundeep kochana to dbaj o siebie :). A jak dzidziu艣 ma by膰 to b臋dzie 鉂. Trzymam kciuki za domek :). Bo skoro znalezli艣cie wymarzony to jak nic musi si臋 spe艂ni膰 :).
@MK_Piotrowiak ja po moich ciazach tez mialam jak w zegarku.. a tym razem 46 dni i nic... i by艂am w strachu, bo Remi艣 taki malutki ;)... wi臋c poprosi艂am o tabletki na wyregulowanie i co i one na mnie nie dzialaj膮 馃槺... bo bior臋 3 pudelko i miesiac temu nie mia艂am @... a teraz ju偶 18 dzie艅 馃お馃お馃お馃お.... wi臋c id臋 do gina sie dowiedsiec co i jak. Trzymam kciuki za stranki hihi.
Ps. A jak wypad w g贸ry si臋 uda艂?