reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U nas było to samo. Mały ciągnął uszko przez kilka dni. Potem zaczęły wychodzić ząbki. Również nie znałam tego objawu mimo że mam już dwójkę starszych dzieci, ale styczniowe mamy na forum potwierdzały zjawisko.
 
reklama
Moj też ciągnie uszko. A zęby mu idą . Nie ma ani jednego Ale odznacza się na górze 4 i na dole 4 . Jest taki spray fonix do uszu od 3 miesiąca życia. Może tym spróbuj. Jakby co bolało to by raczej płakał.
No właśnie nie płacze i nie reaguje na uciskanie uszka, ani pociąganie za małżowinę. Ten fonix to jest do czyszczenia uszu?
 
U nas było to samo. Mały ciągnął uszko przez kilka dni. Potem zaczęły wychodzić ząbki. Również nie znałam tego objawu mimo że mam już dwójkę starszych dzieci, ale styczniowe mamy na forum potwierdzały zjawisko.
Będę ją obserwować, podobno kolejne ząbki idą właśnie ok miesiąca od pojawienia się pierwszych 🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_20210303-080111_Allegro.jpg
    Screenshot_20210303-080111_Allegro.jpg
    243,9 KB · Wyświetleń: 42
Ja miałam do pół roku co 28 dni. Potem 2 wachnięcia. Biorę ovarin na uregulowanie i kolejny cykl już ok. Zobaczę teraz hak bedzi e
Muszę właśnie umówić się do gina i zobaczymy, może da mi coś na wyregulowanie.

@Nerwicówka35 moja mała za uszko nieustannie się ciągnie od bodajże grudnia, na ogół jak jest zmęczona więc może taki tik ma 😁
Ząbków mamy 6 i narazie stop, czekamy co dalej bo ostatni w styczniu wyszedł.

Powiedzcie, doradzcie albo wymieńmy się przepisami, co dajecie maluszkom do jedzenia? Bo mam wrażenie, że moja mała cały czas na przemian ma to samo. Dziś znalazłam stronę alaantkoweblw i stamtąd chyba zacznę czerpać inspirację bo chce jej trochę urozmaicić dietę 😊
Jak tam? Wasze maluszki skończyły już 9mcy? Jak śpią? Jak jedzą?
 
Muszę właśnie umówić się do gina i zobaczymy, może da mi coś na wyregulowanie.

@Nerwicówka35 moja mała za uszko nieustannie się ciągnie od bodajże grudnia, na ogół jak jest zmęczona więc może taki tik ma 😁
Ząbków mamy 6 i narazie stop, czekamy co dalej bo ostatni w styczniu wyszedł.

Powiedzcie, doradzcie albo wymieńmy się przepisami, co dajecie maluszkom do jedzenia? Bo mam wrażenie, że moja mała cały czas na przemian ma to samo. Dziś znalazłam stronę alaantkoweblw i stamtąd chyba zacznę czerpać inspirację bo chce jej trochę urozmaicić dietę 😊
Jak tam? Wasze maluszki skończyły już 9mcy? Jak śpią? Jak jedzą?
Moj 9 kończy 12.03. Tez korzystam z alantkowe blw, bo inaczej maly jadl by codziennie to samo 🙈 a przepisy sa bardzo fajne tym bardziej, ze Jasiu je najchętniej jak je sam. U nas ze spaniem różnie jedna pobudka o 3 w nocy to pewniak czasami zdarza się więcej na cycusia.
 
Ja odstawiłam małą już całkowicie i o ile myślałam, że pójdzie nam to gorzej o tyle poszło nam to bez problemu 😊.
No u mnie to samo, żeby nie ta strona to chleb, kaszka, chleb kaszka i ziemniaki 😂😂
 
Moj ostatnio marudzi z jedzeniem. Może w końcu zęby. Śpi w miarę. 2 godz dni potem aktywność ok 2 h i znowu sen. I tak w koło. A jak u cb ?
 
reklama
Mała ma dwie drzemki w ciągu dnia, o 10 i o 15 chodzi spać i też śpi różnie. Czasami 30 min a czasem 3h. W nocy już mleka nie pije, o 19 pije i o 6 rano, a śpi w nocy różnie 😊. Czasem budzi się co chwilę po to tylko aby wyciągnąć ją z łóżeczka i przytulić, a czasami prześpi całą noc bez przerwy 😊.
U nas idą dolne dwójki więc też drama, jak każdy ząb który wychodzi, przechodzimy strasznie.
Alka kończy 9m-cy 16.03 😊
 

Załączniki

  • IMG-20210308-WA0002.jpeg
    IMG-20210308-WA0002.jpeg
    879,5 KB · Wyświetleń: 76
Do góry