reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Moj w nocy wcina 2 razy:) ma troszkę masy :() Ale najważniejsze że zdrowy ;) moi dwaj starsi co godz stawali jeść przez rok czasu i w nocy i w dzień. To był hardkor :), Ale dało się przeżyć;)
 
reklama
Halo.
@Nerwicówka35 generalnie jak się łapie za uszko to pewnie zmęczenie. Moje 3 sztuki tak miały ;). I to przewaznie przed drzemkami i na wieczór.
@MK_Piotrowiak ale Alusia śliczna i duża :). Choć mój tez już troszkę pucuś ;). Też mamy dwie drzemki ale 10 i 14. Chodzi spać o 20:00 , kaszka o 19, cycuś i pobudka 1-2 i potem koło 6:30- 7:00. A dieta zawsze rano coś nowego daję ;) ale tak co 3 dni. Jak nie płacze i nie obsypuje go to wrzucam do menu ;).
@AS39 no to faktycznie masz teraz luzik :)
@Sundeep a jak z wymarzonym domkiem?
Miłej niedzieli
 
Halo.
@Nerwicówka35 generalnie jak się łapie za uszko to pewnie zmęczenie. Moje 3 sztuki tak miały ;). I to przewaznie przed drzemkami i na wieczór.
@MK_Piotrowiak ale Alusia śliczna i duża :). Choć mój tez już troszkę pucuś ;). Też mamy dwie drzemki ale 10 i 14. Chodzi spać o 20:00 , kaszka o 19, cycuś i pobudka 1-2 i potem koło 6:30- 7:00. A dieta zawsze rano coś nowego daję ;) ale tak co 3 dni. Jak nie płacze i nie obsypuje go to wrzucam do menu ;).
@AS39 no to faktycznie masz teraz luzik :)
@Sundeep a jak z wymarzonym domkiem?
Miłej niedzieli
Dziękuję bardzo 🥰🥰🥰 urodą się wdała w tatę, po mamie ma być tylko płeć 😂

Czy Wasze maluchy też wszystko co złapią w rączkę kładą do buźki? 😰
U nas dramat... Alka ostatnio znalazła naklejkę o wielkości 1cm i do buźki, zaczęła się nią ksztusic, gdzieś na tylnej ściance podniebienia jej się przykleiła i paznokciem jej wyciągnęłam ale serce to mi normalnie jak armata waliło 😰
 
Dziękuję bardzo 🥰🥰🥰 urodą się wdała w tatę, po mamie ma być tylko płeć 😂

Czy Wasze maluchy też wszystko co złapią w rączkę kładą do buźki? 😰
U nas dramat... Alka ostatnio znalazła naklejkę o wielkości 1cm i do buźki, zaczęła się nią ksztusic, gdzieś na tylnej ściance podniebienia jej się przykleiła i paznokciem jej wyciągnęłam ale serce to mi normalnie jak armata waliło 😰
[/QUOTE
Moj też wkłada. Nawet piąstki
 
U nas to wygląda tak, 4:30 pobudka na mleczko i później śpi do 7. Przeciągam ją do 8 i wjeżdża kaszka z owocami, później koło 10:30 mleczko i drzemka o 14 zazwyczaj obiadek najczęściej jakieś gotowane mięsko (filet z kurczaka, polędwiczka wieprzywowa, schab) z kaszą (orkiszowa, kuskus, bulgur), albo ziemniakami czy ryzem i do tego gotowane warzywa (czasem takie z wywaru w którym gotowałam mięsko, czyli marchewka, pietruszka, seler) dorzucam też często dynię mrożoną, brokuła, kalafiora, cukinię i wszystko rozdrabniam widelcem, do tego dodaję łyżeczkę masła, albo oleju lnianego, koło 16 mleczko i drzemka, o 18 daję jogurt naturalny z tarkowanymi owocami i marchewką, albo twarożek z owocami, albo same owoce, no i na dobranoc o 20 mleczko. Oczywiście wszystko zależy od humoru księżniczki, czasem ma w nosie stałe posiłki i zamiast obiadku musi wjeżdżać mleczko. 2 razy w tygodniu próbuję przemycić jajko w jajecznicy, gotowanym jajku dorzuconym do zupy6, albo w omlecie, ale ogólnie nie jest to jej ulubiony produkt. Lubi za to bardzo awokado w każdej postaci np. Serek wiejski, awokado, tarrkowana marchew i gruszka 😁
 
Ja odstawiłam małą już całkowicie i o ile myślałam, że pójdzie nam to gorzej o tyle poszło nam to bez , problemu 😊.
No u mnie to samo, żeby nie ta strona to chleb, kaszka, chleb kaszka i ziemniaki 😂😂
Ale Ci zazdroszczę, że odstawiłaś ja tez mam zamiar do roku i papa z cycusiem witaj wolność mam nadzieję, że tak jak u ciebie pojdzie nam łatwo. Na początku tk byl straszny cycoholik teraz juz wiecej je normalnego jedzenia wiec mam nadzieję, że na rok sie pożegnamy, bo czasami znowu czuje się jak podczas nawałów🤦‍♀️
 
Halo.
@Nerwicówka35 generalnie jak się łapie za uszko to pewnie zmęczenie. Moje 3 sztuki tak miały ;). I to przewaznie przed drzemkami i na wieczór.
@MK_Piotrowiak ale Alusia śliczna i duża :). Choć mój tez już troszkę pucuś ;). Też mamy dwie drzemki ale 10 i 14. Chodzi spać o 20:00 , kaszka o 19, cycuś i pobudka 1-2 i potem koło 6:30- 7:00. A dieta zawsze rano coś nowego daję ;) ale tak co 3 dni. Jak nie płacze i nie obsypuje go to wrzucam do menu ;).
@AS39 no to faktycznie masz teraz luzik :)
@Sundeep a jak z wymarzonym domkiem?
Miłej niedzieli
No niestety musimy przełożyć marzenia, bo mamy problem z kredytem także na razie w bliższej perspektywie robimy sobie taras żeby być choc trochę osobno. A w dalszej będziemy się starać o dom, ale w sumie ten dom jak przemyśleliśmy na trzeźwo mial jedna powazna wade i moglibyśmy wpaść z deszczu pod rynne, bo na poddaszu były spore pęknięcia w ścianach i mimo, że właściciele mówili, że to nic takiego myśmy dopytali i to wcale nie byl mały problem.
 
reklama
Dziękuję bardzo 🥰🥰🥰 urodą się wdała w tatę, po mamie ma być tylko płeć 😂

Czy Wasze maluchy też wszystko co złapią w rączkę kładą do buźki? 😰
U nas dramat... Alka ostatnio znalazła naklejkę o wielkości 1cm i do buźki, zaczęła się nią ksztusic, gdzieś na tylnej ściance podniebienia jej się przykleiła i paznokciem jej wyciągnęłam ale serce to mi normalnie jak armata waliło 😰
Moj maly od 3 dni raczkuje po całym domu i juz mamy dość. Robi wszystko to czego mu nie wolno zabawki poszły w odstawkę, bo przecież sa firanki, dywany, buty. Znalazl kawałek gąbki i tez sobie ja żuł, chodzi jak odkurzacz po domu kazdego paproszka laduje do buzi w międzyczasie zrzucilby sobie tez na głowę radio w dodatku wstaje wszędzie tam gdzie tylko może się podeprzeć tylko, ze umie wstać a siąść juz nie koniecznie i raz tak stal kilka minut i sie darł, bo nie mogliśmy obczaić o co mu chodzi, ale wczoraj juz sobie obczaił jak wstawać i siadać i ćwiczył chyba z pol godziny wstawanie i siadanie🤣🤣 ale czasami jeszcze mu nie wyjdzie i cwiczy joge wtedy 😅😅
Przekichane, bo na minute nie można go spuścić z oka, starszego jak posadzilam przy zabawkach to siedział i sie bawil a ten musi latac po całym domu i szukać co by tu zmajstrować🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry