reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Czerwcowe mamy 2020

xkasienka

Zaciekawiona BB
Kurcze, ja za namową koleżanki żeby butelkę zaproponować wcześnie, podawałam w 4 miesiącu, ze swoim mlekiem. Ktokolwiek by nie podał, butelka była ble, ale też nie miałam serca bąbla przegłodzić kilka godzin :(
Teraz butelka jest opanowana, ale też cycek to teraz nie tyle jedzenie, co uspokajacz :(

reklama

MK_Piotrowiak

Fanka BB :)
Kurcze, ja za namową koleżanki żeby butelkę zaproponować wcześnie, podawałam w 4 miesiącu, ze swoim mlekiem. Ktokolwiek by nie podał, butelka była ble, ale też nie miałam serca bąbla przegłodzić kilka godzin :(
Teraz butelka jest opanowana, ale też cycek to teraz nie tyle jedzenie, co uspokajacz :(
To trochę późno, ja miałam cudowną książkę "Twoje niemowlę tydzień po tygodniu" tam było napisane, że jak masz dziecko na piersi i chcesz nauczyć je żeby z butli też umiało pić to 5-6 tydzień życia dziecka jest najlepszy. Odciągałam wtedy swoje i raz na tydzień co drugi tydzień młodej dawałam 😊 bez problemu u nas poszło

AS39

Fanka BB :)
Mi się wydaje, że chodzi o to, ze widać tylko pęcherzyk a nie zarodek ;)

Tak btw. 2 czerwca kończy mi się urlop macierzyński, jeszcze trochę karmię mojego synka piersią, dostałam pierwszej miesiączki po 10 miesiącach karmienia (19 kwietnia) a wczoraj zrobiłam test ciążowy i ma dwie kreski ^^
Tak więc się udało!!! :D
Gratuluje :) ja musze odczekac 2 lata minimum ze wzg na odbyte 3 cesrki w ciagu 3 lat. ;) ale juz bym chciala ;)

reklama
Do góry