reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

MK_Piotrowiak

Fanka BB :)
Hej, w środę mój synek zrobił swoje pierwsze kroczki. Domyślam się że większość z waszych pociech już chodzi. Podzielcie się ile czasu potrzebowały wasze dzieci od pierwszych kroczków do przestawienia się na pozycję dwunożną z czworaczej? Wiem że to dopiero trzeci dzień, ale to w ogóle nie nabiera rozpędu tak jak z raczkowaniem, że kilka dni i zasuwał...
Dlatego jestem ciekawa jak to u was wyglądało?
U nas stosunkowo szybko poszło 😊
Ale moja córcia pierwsze samodzielne kroki zaczęła stawiać już na początku maja, później jakby się zablokowała i tylko przy meblach, a jak 18.06 zaczęła dreptać to tydzień i już patrzyła biegać 🙈😂 oczywiście wyglądało to strasznie nieporadnie bo wywrotka była co chwilę jak napotkała jakąś przeszkodę ale nie poddawała się 😊😊😊
Cierpliwości, daj mu tydzień/na przystosowanie się do nowej - pionowej pozycji ♥️

reklama

xkasienka

Zaangażowana w BB
No i już mam szczerze dosyć tego chodzenia, całe dnie nie odrywa rączek od mebli, na chwilę go spuściłam z oka, no i zachciało mu się spacerów tak, że upadł okiem na kant i ma teraz wielką śliwę z lekkim zadrapaniem, oczko wygląda na całe więc postanowilśmy nigdzie z tym nie jechać, ale cały dzień mam przez to ściśnięty żołądek i nie mogę jeść

MK_Piotrowiak

No i już mam szczerze dosyć tego chodzenia, całe dnie nie odrywa rączek od mebli, na chwilę go spuściłam z oka, no i zachciało mu się spacerów tak, że upadł okiem na kant i ma teraz wielką śliwę z lekkim zadrapaniem, oczko wygląda na całe więc postanowilśmy nigdzie z tym nie jechać, ale cały dzień mam przez to ściśnięty żołądek i nie mogę jeść
My mamy poodsuwane i pozasłaniane wszystko czym mała może sobie zrobić krzywdę ale teraz już mamy level hard 🙈 wdrapuje się na wszystkie możliwe przedmioty....

Załączniki

• IMG-20210912-WA0001.jpeg
    IMG-20210912-WA0001.jpeg
    458 KB · Wyświetleń: 32
  • IMG_20210923_105208.jpg
    IMG_20210923_105208.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 32

xkasienka

Zaangażowana w BB
No my też mamy to jakoś zorganizowane, to była tapicerowana pufa, która zastawiała róg komody, ale jak widać warstwa gąbki była za mała. Pół nocy przepłakałam, żołądek nadal ściśnięty, a przecież na szczęście nic nie nie stało poza siniakiem.

Sany

Hej, w środę mój synek zrobił swoje pierwsze kroczki. Domyślam się że większość z waszych pociech już chodzi. Podzielcie się ile czasu potrzebowały wasze dzieci od pierwszych kroczków do przestawienia się na pozycję dwunożną z czworaczej? Wiem że to dopiero trzeci dzień, ale to w ogóle nie nabiera rozpędu tak jak z raczkowaniem, że kilka dni i zasuwał...
Dlatego jestem ciekawa jak to u was wyglądało?
Zaczął chodzić na początku 13 miesiąca i od razu przestał raczkować.

Do góry