reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Właśnie jutro niedziela handlowa, też muszę pomyśleć czy się nie wybrać i czegoś wygodnego nie kupić. [emoji4]
Dziewczyny ja też już dzisiaj pojechałam po legginsy do galerii, ale okazało się że ta akurat nie ma działu dla mam w h&m. Jutro pojadę do innej. Też mnie już uciska i boję się że mi się spodnie porozciagają.
 
U nas dziewczynka będzie Liwia lub Oktawia, trochę mamy problem z chłopcem i póki co Kordian nam chyba najbardziej odpowiada. Zastanawiam się też nad Jerzy (mój tata też ma tak na imię), ale chyba chłopakowi tak średnio podoba się to imię.
 
Hej:) ale macie tempo. Ja przy mojej dwojce nie ogarniam[emoji849][emoji85]
Co do witamin ciazowych, to ostatnio patrzylam na Pana tabletke. Fajnie mial to podsumowane.

Jesli chodzi o imiona to dla chlopca podoba mi sie Zachary, Aleksander, Teodor. Mezowi tylko Aleksander sie podoba, wiec negocjacje trwaja i pewnie do porodu potrwaja.[emoji12] dla dziewczynki nie mam...
 
reklama
Dziś zakładam dżinsy i ledwo sie dopinam...tzn dopinam ale boli ,czy to nie za szybko ? 7+3 dziś ☺
Mam to samo. Zostały mi 2 pary spodni, ktore nie były tak mocno dopasowane. Reszty nie noszę bo zaraz guziki mi pękną:p Ja już mam kupione jeansy ciążowe, 1 wiekszy stanik, 2 pary legginsow, 2 pary rajstop 4 tuniki i właśnie zamówiłam 4 bluzki :p Lubie mieć wszystko z wyprzedzeniem. Nie zniosłabym sytuacji w której muszę iść np. do pracy a w nic się nie mieszczę. Zresztą jeszte tylko parę ciążowych rzeczy dokupie ( ten stan nie trwa tak długo żeby mieć niewiadomo ile ubran). Ale jeszcze trochę za wcześnie na noszenie rzeczy typowo ciążowych. Jeszcze jakoś dam radę w swoich normalnych.

Właśnie dziś myślałam nad imionami dla dziewczynki chciałabym Marianna, dla chłopca nie wymyśliłam.
 
Do góry