reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Rozumiem. Kiedyś nie było takiej wiedzy jak teraz ani pomocy ze strony doradców laktacyjnych. Więc wiedz, że jeśli nie masz wyżej wymienionych przeze mnie problemów to pokarm będziesz miała na 100 % :)
Dokładnie.jak najczęściej przystawiac dzieciątko i laktacja sama się rozchula. Ja piersi mam niezbyt duże, a jak mi się rozbujala laktacja to jak tylko córeczka zaczynała płakać to mi mleko tryskalo i całe karmienie z wkładkami przechodzilam
 
reklama
W końcu jutro mam wizytę, kolejną, ale na pierwszej przyszłam ponoć za wcześnie. Jutro dopiero założą mi kartę ciąży i dostanę skierowania na badania. Ciekawe czy w końcu doczekam się USG... ;)
 
W końcu jutro mam wizytę, kolejną, ale na pierwszej przyszłam ponoć za wcześnie. Jutro dopiero założą mi kartę ciąży i dostanę skierowania na badania. Ciekawe czy w końcu doczekam się USG... ;)
T
W końcu jutro mam wizytę, kolejną, ale na pierwszej przyszłam ponoć za wcześnie. Jutro dopiero założą mi kartę ciąży i dostanę skierowania na badania. Ciekawe czy w końcu doczekam się USG... ;)
To tak jak ja
 
Dokładnie.jak najczęściej przystawiac dzieciątko i laktacja sama się rozchula. Ja piersi mam niezbyt duże, a jak mi się rozbujala laktacja to jak tylko córeczka zaczynała płakać to mi mleko tryskalo i całe karmienie z wkładkami przechodzilam
To mi się znowu szybko laktacja unormowała, ale mi się trafił egzemplarz - śpioch, który zaczął przesypiać nocki w wieku 1,5 m-ca. Drugie dziecko wszystko jedno jaka płeć, byle zdrowe i byle też tak spało ;DDDD
 
O jej a co to sobie biedny zrobił ?
Nie mieliśmy jeszcze zamontowanej bramki zabezpieczającej schody. Poszłam do kibelka, synek szedł za mną jak zwykle, zostawiłam nawet drzwi otwarte bo wiedziałam, że tak czy siak do mnie przyjdzie, no ale nie tym razem... Nie było mnie 15 sekund, a jego musiały pokusić schody ... pęknięta kość piszczelowa.
 
To mi się znowu szybko laktacja unormowała, ale mi się trafił egzemplarz - śpioch, który zaczął przesypiać nocki w wieku 1,5 m-ca. Drugie dziecko wszystko jedno jaka płeć, byle zdrowe i byle też tak spało ;DDDD
Zazdroszczę moja cała noc przespala dopiero w wieku 2,5 lat. Ale ona ogólnie ranny ptaszek i od małego nie spała esh
 
reklama
Nie mieliśmy jeszcze zamontowanej bramki zabezpieczającej schody. Poszłam do kibelka, synek szedł za mną jak zwykle, zostawiłam nawet drzwi otwarte bo wiedziałam, że tak czy siak do mnie przyjdzie, no ale nie tym razem... Nie było mnie 15 sekund, a jego musiały pokusić schody ... pęknięta kość piszczelowa.

Uuu to miałaś przeżycie. Ja to aż cała dygotem jak się coś synkowi stanie [emoji85]
 
Do góry