reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kurczę, a ja będę mieć różnice 9 i 6 lat i zapomniałam jak to jest wstawać do dzieci[emoji846]teraz mam tak dobrze, ale jak to mówią do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, już się nie mogę doczekać takiego malutkiego maleństwa.

Mój pierworodny mi dał mocno popalić jak był malutki, kolki miał i było co robić, a z córką zero problemów, znajomi aż byli zadziwieni co to za dziecko, tylko jadło i spało. A teraz jedna wielka niewiadoma[emoji846]
 
Mam tylko pęcherzyk jedziemy na tym samym wózku po prostu wczesna ciąża ja mam termin na 25.06 ale do tego lekarza nie wrócę wkurza mnie ta położna tam u niego w rejestracji przed wejściem do gabinetu a on mi dziś poświęcił 3min zdawkowe: jest pęcherzyk i nic więcej nie powiem na ten moment ...i prosze iść do położnej ....taki gburowaty za język trzeba ciągnąć to nie na moje nerwy. A ta położna opryskliwa wrzeszcząca roszczeniową okropne babsko .... i miała okropnie zaniedbane ( brudne ) dłonie a pierdylion pierścionków na nich ....bryyy. na szczęście zapobiegawczo mam wizytę u swojego gina w czwartek !!!!
Ja byłam 5+5 i był tylko pęcherzyk.[emoji26] daj znać po badaniu. Martwię się ze u was już tak wczesnie i serduszko jest a u mnie tylko pęcherzyk był. Dzisiaj mam 6+4. A wizyta dopiero za tydzień we wtorek
 
Ja byłam 5+5 i był tylko pęcherzyk.[emoji26] daj znać po badaniu. Martwię się ze u was już tak wczesnie i serduszko jest a u mnie tylko pęcherzyk był. Dzisiaj mam 6+4. A wizyta dopiero za tydzień we wtorek

ja bylam w 5+1 w czwartek, zarodek 1,9mm i brak bicia serca.
Lekarz mnie straszyl, ze ciaza o tydzien mlodsza. Własnie wracam po kolejnym usg od innego ginekologa i mowi, ze wszystko dobrze, zarodek 6mm w tym dniu ciazy to ok i widac bicie serca, ale "dopiero bije od ok. 2 dni, bo tetno jeszcze powolne". Jestem spokojniejsza, mąż tym bardziej :)
 
reklama
@Vingaa też bym zmieniła lekarza jak tak... Ja lubię zadawać milion pytań.
A tak w ogóle to żałujcie że nie widzialyscie miny mojego lekarza jak mówił o bliźniakach, oczy same mu się śmiały widząc moje przerażenie.
Nie doczekam się chyba poniedziałku
 
Do góry