reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja dziewczyny cała w nerwach. Miałam dziś wizytę i okazało się że zarodek troszkę jest za mały jak na ten tydzień ciąży. Mało tego w sobotę na IP wydaje mi się że zmierzył go lekarz na 54mm a dziś wyszło 34. Na usg w sobotę widziałam chyba bijące serce(niby lekarz nic o tym nie mówił może to moja wyobraźnia lub złe coś zinterpretowalam) a dziś podobno zarodek zbyt mały by biło serce. Jestem załamana.
A mówiłaś dzisiaj gin, że byłaś na IP i jak to wyglądało?
 
reklama
Ja dziewczyny cała w nerwach. Miałam dziś wizytę i okazało się że zarodek troszkę jest za mały jak na ten tydzień ciąży. Mało tego w sobotę na IP wydaje mi się że zmierzył go lekarz na 54mm a dziś wyszło 34. Na usg w sobotę widziałam chyba bijące serce(niby lekarz nic o tym nie mówił może to moja wyobraźnia lub złe coś zinterpretowalam) a dziś podobno zarodek zbyt mały by biło serce. Jestem załamana.
Kochana, coś nie tak z tymi wymiarami. 54 mm to już przecież 5,4 cm. A nawet 34 mm, czyli 3,4 cm to już duży zarodek. U mnie serduszko biło przy 3 mm, potem jeszcze raz potwierdzenie przy 9 mm. Coś się tu nie zgadza z wymiarami. Pewnie chodziło o 5 oraz 3 mm.

Czasem bywa tak, że zarodek jest ułożony w innej pozycji i nie da się precyzyjnie na każdym USG go zmierzyć. Ale dziwię się, że nie dostałaś wypisu ze szpitala.
 
Kochana, coś nie tak z tymi wymiarami. 54 mm to już przecież 5,4 cm. A nawet 34 mm, czyli 3,4 cm to już duży zarodek. U mnie serduszko biło przy 3 mm, potem jeszcze raz potwierdzenie przy 9 mm. Coś się tu nie zgadza z wymiarami. Pewnie chodziło o 5 oraz 3 mm.

Czasem bywa tak, że zarodek jest ułożony w innej pozycji i nie da się precyzyjnie na każdym USG go zmierzyć. Ale dziwię się, że nie dostałaś wypisu ze szpitala.
Będzie gotowy dopiero na jutro wyszłam niedzielę na własne życzenie po konsultacji z lekarzem bo chcieliśmy wrócić do domu. A w niedziele wpisów nie robią. Chyba już z nerwów wymiary pokrecilam dziś zmierzył 3mm a w sobote wydaje mi się że 5mm.
 
reklama
Do góry