reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Czekam dlatego do wizyty. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Może dolegliwości również przejdą. Poprzednie ciąże miałam zagrożone, teraz czułam się wspaniale na samym początku, ale do czasu, a na razie w pracy nie mówiłam nikomu, czekam na serduszko. Chciałam powiedzieć dopiero w grudniu. No i mam też wychowawstwo, wiem że to może śmieszne, ale nie chciałabym ich zostawiać teraz, jesteśmy razem już wiele lat i traktuję te dzieci prawie jak moje własne :) Zobaczymy jakie będą wyniki, wskazania lub przeciwwskazania, po prostu czuję jakiś niepokój, jak wcześniej spokój i miałam poczucie że wszystko będzie dobrze.
 
reklama
No i wspominałam lekarzowi, że pracuję w szkole, ale stwierdził że skoro czuję się dobrze, to nie ma przeciwwskazań. Poza tym sama chciałam..Ale teraz mam wątpliwości coraz większe :zawstydzona/y:
 
A czemu z lux medu? Ja mam w pracy opiekę właśnie w lux medzie i zastanawiam się czy te wszystkie badania z krwi mi wypisza. Rodzinna dała tylko na mocz morfologię cukier i tsh a całą resztę prywatnie trzeba :/
Ja chodzę do swojej ginekolog prywatnie na USG co moeiact, a w lux medzie otworzyła mi ginekolog kartę ciąży. Wszystkie badania mam w pakiecie (TSH, Różyczkę, HIV itd). I w miarę trwania ciąży będzie mi się otwierał dostęp do badań na dany okres ciąży. Już nie muszę iść do ginekologa po skierowanie tylko bezpośrednio na badania czy to krwi czy usg. Jak chcesz prowadzić u innego gina niż w lux med zapytaj ginekologa na wizycie o otwarta kartę ciąży. Przynajmniej za badania krwi i moczu nie będę musiała dodatkowo płacić :)
 
Czekam dlatego do wizyty. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Może dolegliwości również przejdą. Poprzednie ciąże miałam zagrożone, teraz czułam się wspaniale na samym początku, ale do czasu, a na razie w pracy nie mówiłam nikomu, czekam na serduszko. Chciałam powiedzieć dopiero w grudniu. No i mam też wychowawstwo, wiem że to może śmieszne, ale nie chciałabym ich zostawiać teraz, jesteśmy razem już wiele lat i traktuję te dzieci prawie jak moje własne :) Zobaczymy jakie będą wyniki, wskazania lub przeciwwskazania, po prostu czuję jakiś niepokój, jak wcześniej spokój i miałam poczucie że wszystko będzie dobrze.
Ja też miałam takie dylematy, bo w tym roku objęłam wychowawstwo w grupie przedszkolnej w maluszkach. Moje wątpliwości skończyły się wraz z pojawieniem bostonki w grupie...
 
Dzięki Orzeszkowamamusia, miło że ktoś czuje podobnie i rozumie :tak:
annamariam no właśnie z tego względu również mam obawy. Do tego dzieci z gilami po pas, które się przytulają, kaszlą i prychają, a mi tak ciężko je odsuwać od siebie bo są kochane nawet z tymi gilami :rolleyes2:
 
reklama
Do góry