reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

W obecnej ciazy byłam sama, tylko dlatego że luby w pracy i nie dało mu się urwać.
W poprzedniej to wszystkie usg byliśmy razem.
Powiem że u nas więcej śmiechu było przy usg ze spódniczki jaką przywdzialam do badania.. takiej różowej ... gdzie ja nie mała dziewczyna jak beza wyglądałam ...
Wstydzić się nie ma czego...
A mój I tak na mnie nie patrzył tylko zapatrzony w monitor byl :) tak jak ja... dla mnie była to cudowna wspólna chwila. Chwila która bardzo nas zlaczyla.
Choć wówczas aż wstyd przyznać.. Ale staż mikro bardzo mieliśmy ;)

Kobietki, a czy na ta wizytę z biciem serduszka pierwszym byliście że swoim mężem /partnerem? Bo to usg chyba jeszcze bedzie dośrodkowe ;) więc nie wiem czy nie byłoby skrępowania w tej pozycji ;) jakie badania na początku zleci mi lekarz?
 
reklama
Mi lekarz zalecił jak tylko dowiem się o ciazy to brać o 0.5 tabletki więcej. Obecnie mam dawkę 175.. bo tsh I tak za duże było.
I najszybciej zapisać się na kolejną wizytę.
Hej. Mam pytanie do dziewczyn z hashimoto czy wam też podskoczyl wynik tsh? Miałam 2.3 miesiąc temu i endokrynolog zamienił mi dawki 4x100 i 3x75 dziś odebrałam wyniki i tsh wynosi 3.620 :( ft4 mam w normie 13.59.
 
Dziewczyny, a czy wy dostarczałyście pracodawcy zaświadczenie o ciąży jeśli dalej pracujecie? Czy te które z was są już na L4 donosiły takie zaświadczenie??
 
Ja nie donioslam, a jestem od 3 tygodni na l4. Samo zaznaczenie przez lekarza oznaczenia B .. jest jednoznaczne tym że jestem w ciazy, I to wystarcza.
A dodatkowe zaświadczenie to twoja tylko dobra wola przy l4. Bo na nim lekarz swoim podpisem potwierdza ciążę.
A gdy chcesz dalej pracować to lepiej przynieść, by korzystać z przysługujących ci praw
Dziewczyny, a czy wy dostarczałyście pracodawcy zaświadczenie o ciąży jeśli dalej pracujecie? Czy te które z was są już na L4 donosiły takie zaświadczenie??
 
Nie dostałam zaswiadczenia o ciąży od Pani doktor ale byłam 1 dzień na ciążowym L4. Zresztą pracodawcy powiedziałam o ciąży. Nie mam taryfy ulgowej w pracy. Ciągnę dalej 1,5 etatu. ( Mam jednego szefa - pracuję w jego dwóch zakładach, więc on wie ile godzin spędzam w pracy). Nie mogą nikogo za mnie znaleźć - brak kandydatów. Myślę, żeby na następnej wizycie poprosić o L4 - nie jestem w stanie tyle pracować - chcę mi się spać.
 
Ja dopiero będę robiła badania i już mnie ciekawi jakie będzie to tsh. Ponoć w ciąży lubi podskakiwac temu dają lekarze większą dawkę
Hej. Mam pytanie do dziewczyn z hashimoto czy wam też podskoczyl wynik tsh? Miałam 2.3 miesiąc temu i endokrynolog zamienił mi dawki 4x100 i 3x75 dziś odebrałam wyniki i tsh wynosi 3.620 :( ft4 mam w normie 13.59.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam całe pierwsze usg prenatalne przez usg dopchowowe. Mam tylozgiecie macicy, zarodek był mega głęboko i nic nie było widać przez brzuch i mąż normalnie siedział ze mną. Zreszta... on to razem z położna poród odbierał... w życiu nie widziałam tak ciekawskiego faceta :D ja bym tam nawet nie zerknęła nawet na moment hahaha
 
reklama
Czytałam że w ciąży nie powinno się jeść jajek na miękko. Hmmm [emoji848] nawet sadzone powinno być bardzo ścięte.
Zobaczysz że niedługo będziesz już normalnie jeść [emoji4]
Ja od rana wyłącznie jajko na miękko ... a potem wymioty ... najgorzej, ze nie mam już czym wymiotować. Musimy to jakoś przetrwać...
 
Do góry