reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Zrobię listę i albo wyślę do @cafe1997 ( tylko że ostatnio jej coś nie widzę) albo od razu do Ani żeby was wpisała. Dlatego kto jeszcze nie ma niech pisze
 
Tinia. Ja tez nie mam dostepu do prywatnego forum;(


Dziewczyny czy w 8/9tc boli was brzuch?? Mnie dzisiaj jakos tak pobolewa i sie martiwe.
Ja dzisiaj zaczynam 9 tc i właśnie od nocy mnie boli. Napięcie i uczucie ciężkości w podbrzuszu + czuje jakbym miała ciągle pełny pęcherz.
Usg mam pojutrze, staram się przekonać samą siebie, że to normalne, ale różnie mi wychodzi :)
 
Mnie tez boli brzuch od kilku dni, bardziej kłujący ten ból i po bokach wiec mysle ze to dobry bol wiezadlowy. Tym bardziej ze biore 3x1 nospe wiec raczej innego bólu czuc nie powinnam. Dziewczyny czy te które biora duphaston po wzieciu tabletki czujecie wieksze mdłości i wymioty?
Tinia. Ja tez nie mam dostepu do prywatnego forum;(


Dziewczyny czy w 8/9tc boli was brzuch?? Mnie dzisiaj jakos tak pobolewa i sie martiwe.
Ja dzisiaj zaczynam 9 tc i właśnie od nocy mnie boli. Napięcie i uczucie ciężkości w podbrzuszu + czuje jakbym miała ciągle pełny pęcherz.
Usg mam pojutrze, staram się przekonać samą siebie, że to normalne, ale różnie mi wychodzi :)
 
reklama
Do góry