reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

hej, w czeluściach internetów znalazłam Was. Żywię glęboką nadzieję, że znajdę tu wszystko i więcej. Krótko o mnie: 31 lat, pierwsza ciąża, kraków, termin na 10.06 ;) termin na pappa i wolne hcg + prenatalne I trymestr umówione. Wujek google straszy tym wszystkim, ginekolog straszy (chociaż ją lubię), w usg ocenia na tydz mniejsze niż powinno być. mam aż się tak bać z racji wieku?
W ogóle nie powinnyśmy się bać, czy to z racji wieku czy z innego powodu, bo czym mniej stresów dla maluszka tym lepiej :), ale wiadomo, że to łatwo powiedzieć... Ja mam 33 lata, jestem w pierwszej ciąży, ale myślę że bardziej bym się obawiała po 35 rż, no może po 40 rż. U Ciebie 31 lat, to jeszcze spokojnie :), nie ma reguły. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
 
reklama
hej, w czeluściach internetów znalazłam Was. Żywię glęboką nadzieję, że znajdę tu wszystko i więcej. Krótko o mnie: 31 lat, pierwsza ciąża, kraków, termin na 10.06 ;) termin na pappa i wolne hcg + prenatalne I trymestr umówione. Wujek google straszy tym wszystkim, ginekolog straszy (chociaż ją lubię), w usg ocenia na tydz mniejsze niż powinno być. mam aż się tak bać z racji wieku?
U mnie też straszono bo w 5tygodniu było mało rozwinięte 😉 jaka niespodzianka w 7 jak serce biło jak dzwon! Nie ma co się stresować. Moja też pierwsza, 28lat, Wrocław
 
Hahaha ja wczoraj też się rozglądałam ci jest na rynku [emoji846] w poprzedniej ciąży miałam duuuuzo rzeczy na których mi zależało, bo np mieszkałam na 2 piętrze . Teraz mam ten plus,że parter i zamykany korytarz, więc miejsce na wózek to też nie problem
Cześć dziewczyny !
dołączam do Was ;) termin na 01.06 :)
Czy tylko mi odwala, że już szukam modelu wózka ?
 
A ja mam pytanie 😉 Jestem dość szczupłą i nie za wysoką kobietą (164) i pod koniec 8 tygodnia (po jedzeniu głównie) jest u mnie widoczny brzuszek. Skóra napięta i delikatne wybrzuszenie. Czy u Was też tak szybko widać ciążę? Czytałam że dopiero w 12-14 tygodniu zmienia się organizm 😮
 
Szybko widać. Wcześniej dziewczyny wrzucały zdjęcia, może znajdziesz je gdzieś wyżej w tym temacie. Poniżej kilka zdjęć, które znalazłam na insta z oznaczeniem, że to 10 tydzień - sama mam parę kg więcej, ale miałam wrażenie, że mimo iż waga poszła mi w dół to brzuch jest większy i to faktycznie już wpływ rosnącej macicy.
A ja mam pytanie [emoji6] Jestem dość szczupłą i nie za wysoką kobietą (164) i pod koniec 8 tygodnia (po jedzeniu głównie) jest u mnie widoczny brzuszek. Skóra napięta i delikatne wybrzuszenie. Czy u Was też tak szybko widać ciążę? Czytałam że dopiero w 12-14 tygodniu zmienia się organizm [emoji50]
Screenshot_20191112-210714.jpeg
Screenshot_20191112-210645.jpeg
Screenshot_20191112-210608.jpeg
Screenshot_20191112-210701.jpeg
 
Szybko widać. Wcześniej dziewczyny wrzucały zdjęcia, może znajdziesz je gdzieś wyżej w tym temacie. Poniżej kilka zdjęć, które znalazłam na insta z oznaczeniem, że to 10 tydzień - sama mam parę kg więcej, ale miałam wrażenie, że mimo iż waga poszła mi w dół to brzuch jest większy i to faktycznie już wpływ rosnącej macicy.Zobacz załącznik 1045961Zobacz załącznik 1045962Zobacz załącznik 1045963Zobacz załącznik 1045964
Ok dziękuję za info 🙂 no dziewczyny spore brzuszki mają na zdj
 
reklama
Do góry