reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja mam termin na czerwca. Lecz pewnie urodze szybciej. Los chciał że od piątku walczę z ciśnieniem. Już jest spora różnica mój rekord w piątek to było 151/115. Jestem w szoku ze serce mi nie stanęło czy coś. Teraz na obecną chwilę żaden pomiar nie wynosi już 150. Nawet ten dolny wynik już mam poniżej 100 . Jutro okulista bo moze się okazać że ciśnienie w oczach mam za duże i to przełożyło się na taki stan . :)
 
Ja mam termin na czerwca. Lecz pewnie urodze szybciej. Los chciał że od piątku walczę z ciśnieniem. Już jest spora różnica mój rekord w piątek to było 151/115. Jestem w szoku ze serce mi nie stanęło czy coś. Teraz na obecną chwilę żaden pomiar nie wynosi już 150. Nawet ten dolny wynik już mam poniżej 100 . Jutro okulista bo moze się okazać że ciśnienie w oczach mam za duże i to przełożyło się na taki stan . :)
A bierzesz jakies leki?
Mi tez stwierdzono w 9 tyg nadcisnienie i od kiedy biorę leki to mam z reguły 90/60 a wcześniej 140/110
 
reklama
Z moim ciśnieniem zdecydowanie lepiej . Lecz mam infekcje układu moczowego i od dziś antybiotyk mi dają. Ale to dobrze bo w końcu mi to wylecza bo dwie osoby mnie olały z tym że miałam bakterie. Moja ginekolog i urolog. Będę musiała zmienić ginekologa bo z tą moją lekarka to cyrk na kółkach :/ myślcie, że jeśli z ciśnieniem już całkiem całkiem to max do niedzieli mnie zatrzymają i będę mogła wyjść i tylko dostanę receptę na leki na ciśnienie i dalej receptę na branie antybiotyku. Moja teściowa uważa że do końca tygodnia wyjdę . Smutno by mi było jakbym została na święta tutaj w szpitalu jednak :( co sądzicie?
 
Do góry