reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ojjj wiem, że długo trzeba czekać, To najgorsze, trochę wzięłam na luz bo i w pracy mam pogoń i nie myślę, ale ciężko jest, w domu siedzieć nie mogę bo tylko myślę i mysle.... U mnie jeszcze wiek zaważył i tym się pocieszam....
Jak powiedział mój lekarz, nie można zapominać o tym,że to tylko statystyka, która o niczym nie świadczy. Ale takie dane sprawiają,że konieczna jest dalsza diagnostyka. Zgadzam się z tym,że dobrze jest zajmować glowę czymś innym, jednak mnie te myśli najczęściej dopadają w nocy. Potrafię się wybudzić albo samo zaśnięcie przychodzi z trudem. Trzeba to przetrwać :)
 
reklama
W którym tygodniu ciąży znałyście płeć? 🙂 u mnie ciągle zakrywa się nóżkami. W poniedziałek kolejne usg (17tydz) mam nadzieję, że będzie współpracować 😀
 
reklama
W którym tygodniu ciąży znałyście płeć? 🙂 u mnie ciągle zakrywa się nóżkami. W poniedziałek kolejne usg (17tydz) mam nadzieję, że będzie współpracować 😀
12 tygodni i 3 dni 😉 ale lekarz powiedział że nie na 100% bo to za mała ciąża 😊 potwierdziło się 👍
Jak bym chciała poznać w tym tygodniu to nic by z tego nie było bo mała kręgoslup i pupe pokazała na usg 🤣
 
Do góry