reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny 18tydzien sie rozpoczal, a ja umieram dzis na okropny bol glowy :( myslalam, ze to juz za mna bo w 1trymestrze z powodu migren trafilam do szpitala, a dzis mam taki atak jak na poczatku :(( wzielam po poludniu apap i nic nie pomogl, a ja ledwo zyje :( przeciez ja do Czerwca zwariuje
 
reklama
Dziewczyny, może to jeszcze za wcześnie... ale wiem, że są wśród nas dziewczyny, które poród mają już za sobą i może jakoś rozwieją moje wątpliwości. Zapytałam dzisiaj mojego lekarza: "gdzie rodzić?". Odpowiedział mi, że mogę wybrać sobie dowolny szpital, i w dniu gdy zacznie się akcja porodowa po prostu mam się tam udać.
Jednak czytałam gdzieś wcześniej, że do na planowane przyjęcie należy się zarejestrować wcześniej. Jak to jest?
 
Dziewczyny, może to jeszcze za wcześnie... ale wiem, że są wśród nas dziewczyny, które poród mają już za sobą i może jakoś rozwieją moje wątpliwości. Zapytałam dzisiaj mojego lekarza: "gdzie rodzić?". Odpowiedział mi, że mogę wybrać sobie dowolny szpital, i w dniu gdy zacznie się akcja porodowa po prostu mam się tam udać.
Jednak czytałam gdzieś wcześniej, że do na planowane przyjęcie należy się zarejestrować wcześniej. Jak to jest?
Najlepiej jak zadzwonisz do szpitala gdzie chcesz rodzić i tam się dowiesz :)
 
Hejka🙂ja też mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? 🙂 przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
 
Dziewczyny, może to jeszcze za wcześnie... ale wiem, że są wśród nas dziewczyny, które poród mają już za sobą i może jakoś rozwieją moje wątpliwości. Zapytałam dzisiaj mojego lekarza: "gdzie rodzić?". Odpowiedział mi, że mogę wybrać sobie dowolny szpital, i w dniu gdy zacznie się akcja porodowa po prostu mam się tam udać.
Jednak czytałam gdzieś wcześniej, że do na planowane przyjęcie należy się zarejestrować wcześniej. Jak to jest?
Lekarz ma rację, rodzisz tam gdzie chcesz 🙂 chyba, że masz zaplanowaną cesarke to wtedy nie wiem jak jest dokładnie, możliwe że trzeba się tam zarejestrować wcześniej 😉
 
Dziewczyny robiłyście już krzywa cukrowa? Mój lekarz kazał mi zrobić w tym tygodniu czyli 20 t. C. A z tego co czytałam to badanie wykonuje się dopiero między 24 a 28 tygodniem
 
reklama
Do góry