reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Kochane jak to u was bylo z objawami na początku ciazy?? Ja obecnie jestem w 10 tc. Od początku ciąży mialam bóle podbrzusza + pelne, obolale cycki. Od 1.5 tyg objawy ustały. Ginekolog dopiero za 1.5 tyg. Jak to u Was było, bo przyznam, ze sie troche niepokoje
Ja na poczatku sie czulam tak okropnie, ze ledwo zylam, potem mi to przeszlo, a teraz jestem w 19tc i znowu czuje sie fatalnie.
 
Cześć,
Czy mogę dołączyć do was? Jestem pod koniec 21tc w mojej 4 ciąży. Mam w domku szalonego 3-latka i czekamy na braciszka <3 W przyszłym tygodniu mamy połówkowe i już się zaczynam stresować :p
Brzuch mi twardnieje dziś jakoś wyjątkowo bardzo, ale nieprzejmuje się tym bo pewnie maluszek rośnie <3 A wierci się że szok :)
 
Hej dziewczyny, czy któraś Z Was przechodzila grypę w ciąży? Właśnie mnie dopadła i jestem załamana, strasznie się boję żeby nic złego się nie wydarzyło 😔
 
Dziewczyny bylyscie juz na usg polowkowym?? Ginekolog kazal mi isc na usg w nastepnym tygodniu wgl mi napisal na skierowaniu ze najlepiej jak pojde od 27stycznia do 2lutego na usgbl to bedzie jakis 20tc mojej ciazy wtedy. Chcialam sie zapisac na nastepny tydzien i okazalo sie, ze nie ma juz miejsc a najwczesniej pani moze mnie zapisac na 4lutego wtedy bedzie 21tc mojej ciazy, czy wtedy bedzie juz za pozno na to usg?? Czytalam ze powinno zrobic sie go od 18 do 22tc jednak lekarz zalecil mi do 1.02 i teraz zglupialam :confused:
 
Dziewczyny bylyscie juz na usg polowkowym?? Ginekolog kazal mi isc na usg w nastepnym tygodniu wgl mi napisal na skierowaniu ze najlepiej jak pojde od 27stycznia do 2lutego na usgbl to bedzie jakis 20tc mojej ciazy wtedy. Chcialam sie zapisac na nastepny tydzien i okazalo sie, ze nie ma juz miejsc a najwczesniej pani moze mnie zapisac na 4lutego wtedy bedzie 21tc mojej ciazy, czy wtedy bedzie juz za pozno na to usg?? Czytalam ze powinno zrobic sie go od 18 do 22tc jednak lekarz zalecil mi do 1.02 i teraz zglupialam :confused:
Możesz iść później, ważne żeby nie przekroczyć 22+6 :)
Ja idę w 21 tygodniu i nawet to trochę za wcześnie według mnie bo im później tym lepiej wszystkie narządy zbadać bo są większe
 
Ja mam dodatkowo robione tsh i ft4, kreatyninę oraz dobowa zbiórkę moczu na bialko.
Ale to ze względu na problemy z tarczyca i cisnieniem.
Spokojnie, ja na początku miał bardzo obszerny zestaw badań, teraz co miesiąc tylko morfologia, mocz i glukoza. Między 22-24 tyg mam tylko dodatkowo krzywa zrobić .
 
Ja jak byłam z dwa miesiace temu na IP to przyszła dziewczyna z torbą do rejestracji i mowi że bardzo ja brzuch boli i chyba zaczyna rodzić. Z miejsca ja przyjęli na salę.
Ja co prawda za wcześnie i niespodziewanie też zaczęłam rodzic. Karetka przywiozła mnie do szpitala i od razu na salę porodowa.
Teraz już mądrzejsza mam torbę już od grudnia przygotowana. Lezy grzecznie w przedpokoju na szafce. Ja już szpital do porodu wybrałam o też dostałam info z rejestracji by w okolicy 35 tygodnia do nich przedzwonić.
Dziewczyny, może to jeszcze za wcześnie... ale wiem, że są wśród nas dziewczyny, które poród mają już za sobą i może jakoś rozwieją moje wątpliwości. Zapytałam dzisiaj mojego lekarza: "gdzie rodzić?". Odpowiedział mi, że mogę wybrać sobie dowolny szpital, i w dniu gdy zacznie się akcja porodowa po prostu mam się tam udać.
Jednak czytałam gdzieś wcześniej, że do na planowane przyjęcie należy się zarejestrować wcześniej. Jak to jest?
 
reklama
Ja jestem o 3 lata od ciebie młodsza i czekam na pierwszego urwisa. Pierwsza ciążę miałam w wieku 34/35 lat, ale niestety nie udało się. . Więc nie przesadzaj. A między mną a moim bratem jest większa niż u Ciebie będzie roznica wieku.
Hejka[emoji846]ja też mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? [emoji846] przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
 
Do góry