reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Powiedzcie mi jak przypilnować spania na lewym boku? Odwracam się na spaniu i przyjmuje różne pozycje. Już próbowałam różnych rzeczy spanie na krawedzi, z poduszka, nie wiem. Ale znowu jak śpię czasem w dzień te 2 godz to jak usnę to śpię. Nie wie m od czego to zależy.
Mi pomaga poduszka ciążowa, jestem wysoka i mam w kształcie cyfry7. Z tyłu mam podporę pod plecy i nie przekręcam się na prawy bok. Na internetach kupiłam za 100 zł z przesyłką i jestem bardzo zadowolona, kupiłam z powodu bólu pleców.
 
reklama
Mi pomaga poduszka ciążowa, jestem wysoka i mam w kształcie cyfry7. Z tyłu mam podporę pod plecy i nie przekręcam się na prawy bok. Na internetach kupiłam za 100 zł z przesyłką i jestem bardzo zadowolona, kupiłam z powodu bólu pleców.
A na jakiej stronie kupiłaś? Jakiej firmy. Z chęcią skorzystam
 
A na jakiej stronie kupiłaś? Jakiej firmy. Z chęcią skorzystam
kupowałam na allegro, nie pamiętam z której aukcji ale jak wpiszesz poduszka ciążowa to wyskoczy parę propozycji, nie brałam też najtańszej bo się bałam kiepskiej jakości ale nie wzięłam też najdroższej, wybrałam pośrednią. Zależało mi też na tym kształcie bo poduszki w kształcie litery C polecają do (z tego co pamiętam) 170cm wzrostu a te w kształt 7 powyżej.
 
Masakra dziewczyny, od zmysłów prawie odchodzę. Byłam na usg połówkowym i mam pępowinę dwunaczyniowa . Poza tym wszystko jest ok. Tydz przesunął mi z 26 czerwca na 19 . Dziś 21 i 6 dni waży pół kg. Miał ktoś podobnie?
 
Masakra dziewczyny, od zmysłów prawie odchodzę. Byłam na usg połówkowym i mam pępowinę dwunaczyniowa . Poza tym wszystko jest ok. Tydz przesunął mi z 26 czerwca na 19 . Dziś 21 i 6 dni waży pół kg. Miał ktoś podobnie?
Też dzisiaj byłam na połówkowym i waży 472 a mam wg USG 21+5
 
Dziewczyny może któraś z was się orientuję jak to jest z umową o pracę przedłużoną do dnia porodu? Wiem że przysługuje w takim wypadku przez 20 tyg zasiłek macierzyński a co z zasiłkiem za urlop rodzicielski? Czy ma się wtedy prawo do tego zasiłku?
 
Dziewczyny może któraś z was się orientuję jak to jest z umową o pracę przedłużoną do dnia porodu? Wiem że przysługuje w takim wypadku przez 20 tyg zasiłek macierzyński a co z zasiłkiem za urlop rodzicielski? Czy ma się wtedy prawo do tego zasiłku?

Tak, normalnie cały rok dostajesz pieniądze
 
reklama
Do góry