reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U mnie dziś też samopoczucie lepsze :) 🌞🌞, ale szczerze ? Wolałabym już urodzić,już mi się ciężko robi . Z drugiej strony w nocy zamiast spać to ja do wc biegam 😅 Coś mi się ostatnio godziny wstawania poprzestawiały ,wstaje o 6 ,7 rano ... ,dłużej nie ma możliwości bo tak mnie głowa wtedy boli że szok .
Za tydzień wizyta i kolejne badania i pierwsze ktg (w którym tygodniu miałyście KTG i jak często ? )
Dziewczyny czy któraś z was pod koniec ciąży chodziła częściej na wizyty ,bo np. lekarz tak sobie życzył ?
Od 30 tygodnia mam KTG co tydzień i od 32 tyg wizyty co dwa tygodnie :)
 
reklama
U mnie dziś też samopoczucie lepsze :) 🌞🌞, ale szczerze ? Wolałabym już urodzić,już mi się ciężko robi . Z drugiej strony w nocy zamiast spać to ja do wc biegam 😅 Coś mi się ostatnio godziny wstawania poprzestawiały ,wstaje o 6 ,7 rano ... ,dłużej nie ma możliwości bo tak mnie głowa wtedy boli że szok .
Za tydzień wizyta i kolejne badania i pierwsze ktg (w którym tygodniu miałyście KTG i jak często ? )
Dziewczyny czy któraś z was pod koniec ciąży chodziła częściej na wizyty ,bo np. lekarz tak sobie życzył ?
Ja teraz 32 tydzień I już mam wizyty co 2 tyg, ale KTG mówił, że od 34 będę mieć.
 
Ja mam wcześniej ze względu na cukrzycę w poradni do której chodzę od 30 tygodnia musze co tydzień mieć KTG :)
Co lekarz to inna opinia. Ja też cukrzyca insulinowa i mój mi mówi, że wszystko jest ok i mam nie panikować ze względu na cukrzycę:). Także tak robię :), prowadził moje dwie wcześniejsze ciąże :).
 
Ostatnia edycja:
Halo mamusie:).
Oj nie mam dziś dnia :/. Brzuch mam twardy jak kamień, zapału zero :(... praca mi nie idzie :(. Dobrze, że młodym dziś nie musiałam za dużo w lekcjach pomagać. Jutro kolejna wizyta :). Młody w brzuchu szaleje i spać nie daje , to dopiero łobuz. Imienia nadal nie mam ..
2 miesiące do końca A ja mam serdecznie dość ;) haha. Jestem już stara haha no to pomarudziłam ... idę szyć maseczki choć to mi dziś wychodzi ;).
Miłej środy
 
reklama
Halo mamusie:).
Oj nie mam dziś dnia :/. Brzuch mam twardy jak kamień, zapału zero :(... praca mi nie idzie :(. Dobrze, że młodym dziś nie musiałam za dużo w lekcjach pomagać. Jutro kolejna wizyta :). Młody w brzuchu szaleje i spać nie daje , to dopiero łobuz. Imienia nadal nie mam ..
2 miesiące do końca A ja mam serdecznie dość ;) haha. Jestem już stara haha no to pomarudziłam ... idę szyć maseczki choć to mi dziś wychodzi ;).
Miłej środy
To podobnie jak u mnie. Obudziłam się o 5 rano i koniec spania. Na szczęście zdalna szkoła u nas też jest OK. Nie mamy z tym większych problemów, a dzieci mają uporządkowany dzień. Najpierw obowiązki, potem zabawa. Podobnie jak Ty imię nie wybrane, a raczej zmienne😉 Był już Piotr, Paweł, Jan i Szymon. U was jakieś pomysły były? No i wizyta u lekarza też jutro. Jestem ciekawa jak jest ułożony, bo najwięcej ruchów odczuwam na wysokości pępka. I to zarówno z prawego jak i lewego boku. Może ułożył się poprzecznie🤔
 
Do góry