reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej dziewczynki ,takie pytanie mi się nasunęło , ile przytyłyście do tej pory od samego początku ciąży ? U mnie sytuacja dziwna bo przed ciążą ważyłam 60 kg. później schudłam do 56kg. i od 12 tc. aż po dziś dzień ważę obecnie 65,7kg. W poprzedniej ciąży to przesadziłam bo przytyłam ponad 20 kg. 🙈 może to przez to że miałam cukrzycę insulinową. A teraz na początku powiedziałam że takową miałam w poprzedniej i od razu byłam pod opieką ..

U mnie 18 kg na plusie....jestem załamana, bo przed ciążą byłam szczupła, a teraz czuję się jak kloc. No ale apetyt mam niesamowity i to głównie na słodkie....ehhh 😅
 
reklama
Jestem po wizycie u swoje ginekologa. Obstawialismy ile waży już dziecko i myśleliśmy że pewnie 2300 Max a tu już waży ponad 2500 więc będzie spory dzieciaczek 🤣🤣 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę dostanę wtedy skierowanie do szpitala już . Pan doktor patrzy czy jest rozwarcie ale nie ma . Gdybym miała szybciej skurcze to od razu jechać do szpitala. Więc no zostały mi 2 tygodnie bycia w domu a potem może się dziać wszystko 🤣🤣
 
Jestem po wizycie u swoje ginekologa. Obstawialismy ile waży już dziecko i myśleliśmy że pewnie 2300 Max a tu już waży ponad 2500 więc będzie spory dzieciaczek 🤣🤣 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę dostanę wtedy skierowanie do szpitala już . Pan doktor patrzy czy jest rozwarcie ale nie ma . Gdybym miała szybciej skurcze to od razu jechać do szpitala. Więc no zostały mi 2 tygodnie bycia w domu a potem może się dziać wszystko 🤣🤣
Według miesiączki to jest 36 tydzień. Czyli równy miesiąc został niby ale według pomiarów dziecka jest różnica tydzień i wychodzi 35 tydzień 🤣🤣🤣 dobrze że mam cesarke skoro dzieciaczek będzie taki duży 🤣🤣
 
Jestem po wizycie u swoje ginekologa. Obstawialismy ile waży już dziecko i myśleliśmy że pewnie 2300 Max a tu już waży ponad 2500 więc będzie spory dzieciaczek 🤣🤣 za 2 tygodnie mam kolejna wizytę dostanę wtedy skierowanie do szpitala już . Pan doktor patrzy czy jest rozwarcie ale nie ma . Gdybym miała szybciej skurcze to od razu jechać do szpitala. Więc no zostały mi 2 tygodnie bycia w domu a potem może się dziać wszystko 🤣🤣
Dobrze, że z dzieciaczkiem wszystko ok i rośnie :)
A ja wczoraj miałam wizyte i już za tydzień mnie kładą na oddział, mój syn to mała kluska przy twoim dziecku bo w 35+4 waży prawie 3 kg😃
 
Hejo dziewuszki :)
Wasze maluszki już fajnie ważą :) i przy narodzinach będą słodkie bobaski :). Bo już takie 3 kg maluszki są boskie , okrąglutkie. Oczywiście mniejszym też nic nie brakuje. Jednak jako fotograf słodziachne są okraglutkie pyśki , łapki i nózie ;).
@Nerwicówka35 kg się nie przejmuj, przy porodzie zejdzie 10 kg, A zrzucić 8 kg to pestka zwłaszcza, że mówisz, że szczuplutka jesteś :). A malutka już duża :).
No i chyba większość Was dziewczynki chudzinka:) bo co to w ciąży na koncówce ważyć 60 czy 66 kg.
@Martyna Kołodziejczyk no i Twoja też fajnie sobie waży:).
@Lens.pens no Twój to już sobie waży :), ale jak mówiłam słodziutka są okraglutkie :). Czyli idziesz na oddział w 37 tyg? I tam będziesz czekać aż akcja się zacznie czy Ty masz wskazanie do cc?
 
Hejo dziewuszki :)
Wasze maluszki już fajnie ważą :) i przy narodzinach będą słodkie bobaski :). Bo już takie 3 kg maluszki są boskie , okrąglutkie. Oczywiście mniejszym też nic nie brakuje. Jednak jako fotograf słodziachne są okraglutkie pyśki , łapki i nózie ;).
@Nerwicówka35 kg się nie przejmuj, przy porodzie zejdzie 10 kg, A zrzucić 8 kg to pestka zwłaszcza, że mówisz, że szczuplutka jesteś :). A malutka już duża :).
No i chyba większość Was dziewczynki chudzinka:) bo co to w ciąży na koncówce ważyć 60 czy 66 kg.
@Martyna Kołodziejczyk no i Twoja też fajnie sobie waży:).
@Lens.pens no Twój to już sobie waży :), ale jak mówiłam słodziutka są okraglutkie :). Czyli idziesz na oddział w 37 tyg? I tam będziesz czekać aż akcja się zacznie czy Ty masz wskazanie do cc?
Tak idę w 37 tyg jakieś dwa/trzy dni badań i po tym czasie będę mieć wywoływany poród ale sn :)
 
reklama
Do góry