reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hejo. Przy porodzie dużo rzeczy jest branych pod uwagę. Jeśli kobieta jest drobna to urodzić dla niej 3.5 kg będzie dużo i są wskazania do cc. Mi nie mierzyli obwodu ani nic. Tylko waga dziecka, sprawdzali czy wody odeszły i jakie rozwarcie. Przyjęli podpieli pod ktg i przychodzili co 20 minut i sprawdzali jakie rozwarcie po 2 h przebili pęcherz z wodami płodowymi i godzinę później młoda była na świecie. I jak mam być szczera to większą córkę rodziło mi się lepiej.
 
Mam takie pytanie. Chodzi o meldunek dziecka. Ja jestem zameldowana nadal na stałe u rodziców w innym mieście. Mieszkam w innym mieście z chłopakiem u jego rodziców. Będę tu mieć jak narazie meldunek tymczasowy. Czy to prawda że dziecko melduja automatycznie tam gdzie Ja mam stały meldunek? Słyszałam że niby nie że to my decydujemy gdzie dziecko ma być zameldowane.. Jak to jest ?
 
Mam takie pytanie. Chodzi o meldunek dziecka. Ja jestem zameldowana nadal na stałe u rodziców w innym mieście. Mieszkam w innym mieście z chłopakiem u jego rodziców. Będę tu mieć jak narazie meldunek tymczasowy. Czy to prawda że dziecko melduja automatycznie tam gdzie Ja mam stały meldunek? Słyszałam że niby nie że to my decydujemy gdzie dziecko ma być zameldowane.. Jak to jest ?
W mieście, w którym urodzisz musisz zarejestrować dziecko w USC i to wszystko :)
Już meldunku nie ma
 
Hej dziewczynki
@Martyna Kołodziejczyk kiedyś tak było,że meldowali tam gdzie mama jest zameldowana.

Dziś miałam bezsenna noc ... ból w macicy ucisk, rozpieranie i do tego wiercenie się młodego . I tak wybijał mnie ze snu co kilka minut chyba przez godzinę 🤦‍♀️ Bylam pewna że do rana znajde się na oddziale ,ale nie póki co jest cisza . Czyżby młody wcisnął się już tam gdzie powinien ? Leżałam tak i mówiłam do niego, "synu jeszcze nie czas ,jeszcze tylko tydzień jeśli tak bardzo chcesz wyjść " 😂😂 co dziwne żadnych innych bólu nie miałam, tzn. brzuch mi się nie napinał tylko dół brzucha był twardy jak skała. Czasem miałam czucie jak na silną @@ . Zobaczymy jak dziś będzie, czuje jak młody tam lekko rozrabia.
A wy jak się dziś czujecie?
 
Hej dziewczynki
@Martyna Kołodziejczyk kiedyś tak było,że meldowali tam gdzie mama jest zameldowana.

Dziś miałam bezsenna noc ... ból w macicy ucisk, rozpieranie i do tego wiercenie się młodego . I tak wybijał mnie ze snu co kilka minut chyba przez godzinę [emoji2356] Bylam pewna że do rana znajde się na oddziale ,ale nie póki co jest cisza . Czyżby młody wcisnął się już tam gdzie powinien ? Leżałam tak i mówiłam do niego, "synu jeszcze nie czas ,jeszcze tylko tydzień jeśli tak bardzo chcesz wyjść " [emoji23][emoji23] co dziwne żadnych innych bólu nie miałam, tzn. brzuch mi się nie napinał tylko dół brzucha był twardy jak skała. Czasem miałam czucie jak na silną @@ . Zobaczymy jak dziś będzie, czuje jak młody tam lekko rozrabia.
A wy jak się dziś czujecie?
Bezsenne noce to już norma i pobudka przy każdym obrocie [emoji86] jeszcze trochę i będziemy witać dzidsiusie [emoji3]
 
Bezsenne noce to już norma i pobudka przy każdym obrocie [emoji86] jeszcze trochę i będziemy witać dzidsiusie [emoji3]
Tylko ze tu chodzi mi o to teraz że nie mogłam spać przez te skurcze czy co to było. Mi do 37 brakuje jeszcze jeden dzień, więc niech on tam siedzi 😂😂

Mój pieseł zaczął dziwnie na mnie patrzeć haha ,chodzi za mną krok w krok, czyżby coś podejrzewał? 😂😂 . i tak chodzi i wącha wszystko co dla młodego kupiliśmy, na pieluszki tetrowe to się nawet położyła 🤦‍♀️
 
reklama
Tylko ze tu chodzi mi o to teraz że nie mogłam spać przez te skurcze czy co to było. Mi do 37 brakuje jeszcze jeden dzień, więc niech on tam siedzi 😂😂

Mój pieseł zaczął dziwnie na mnie patrzeć haha ,chodzi za mną krok w krok, czyżby coś podejrzewał? 😂😂 . i tak chodzi i wącha wszystko co dla młodego kupiliśmy, na pieluszki tetrowe to się nawet położyła 🤦‍♀️
Pilnuje Cię w razie jakbyś zaczęła rodzić to żeby zareagowal w miarę szybko 🤣🤣 A ja żadnych bóli nie mam no może oprócz tego, że plecy mnie bolą ostatnio dość często. Skurczy brak nawet rozwarcia nie mam bo lekarz sprawdzał A mam rodzić za 2 tygodnie niby 🤣🤣
 
Do góry