reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dasz radę ,ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. Powiem ci że pełna mobilizacja z mojej strony ,ćwiczenia dieta ,i jeszcze raz ćwiczenia :) Wierzę ,że i tobie się uda :)
 
Szybko ok. 10 kg spada przy porodzie ;). Także się nie martw :). A imię dla synka masz? Przygotowana? Pewnie torba do szpitala spakowana jak początek czerwca :).
Mikołaj. Pokój zrobiony, szafa pełna, walizka prawie gotowa. Czekam. Już chciałabym być po porodzie.
 
Czy tylko Ja mam takie średnie relacje z moją mamą ? czy jest tu jakaś dziewczyna, która też tak ma ? Moja mama jest bardzo specyficzna chce żeby wszystko było tak jak Ona chce . Liczy, że swoje życie będę układać tak żeby jej było wygodnie .
 
Mikołaj. Pokój zrobiony, szafa pełna, walizka prawie gotowa. Czekam. Już chciałabym być po porodzie.

Wszystkie chciałybyśmy być już po :D

@Martyna Kołodziejczyk ja mam takie relacje ,ale z teściową . Jest ciężko ,chociaż powoli zaczynam przestawać "gryźć się w język" .
Moja mama się nie wtrąca ,uważa że to moje życie moja rodzina ,moje dzieci :)
 
Czy tylko Ja mam takie średnie relacje z moją mamą ? czy jest tu jakaś dziewczyna, która też tak ma ? Moja mama jest bardzo specyficzna chce żeby wszystko było tak jak Ona chce . Liczy, że swoje życie będę układać tak żeby jej było wygodnie .
Ja jestem obrażona na moją mamę.. Wiedząc że w piątek idę na wywołanie zaczęła mi lamentować jaki to ona ciężki poród miała, co to za ból i w ogóle płacz i jęk z jej strony.. Ona już od 2 tyg różaniec odmawia i jedzie na tabletkach uspakajających... Tak się zdenerowałam że nie odbieram od niej tel od jakiegoś czasu.
 
Ja jestem obrażona na moją mamę.. Wiedząc że w piątek idę na wywołanie zaczęła mi lamentować jaki to ona ciężki poród miała, co to za ból i w ogóle płacz i jęk z jej strony.. Ona już od 2 tyg różaniec odmawia i jedzie na tabletkach uspakajających... Tak się zdenerowałam że nie odbieram od niej tel od jakiegoś czasu.
Czemu idziesz na wywołanie? Na kiedy miałaś termin z prenatalnych ?
 
reklama
Zazdroszczę. Będziesz to miała już za sobą i zaczniesz dochodzić do dobrego samopoczucia. Same plusy.
Ja się bardzo boję bo czytałam że poród wywoływany oksytocyną jest dużo bardziej bolesny, a to będzie mój pierwszy poród więc juz w ogóle majtki pełne 🙈🙈🙈
 
Do góry