reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Dziewczyny a jak u was z pulsem. Od połowy ciąży mam puls koło 115 aciśnienie w normie. Dostałam ispoptin 40 i przez dwa tygodnie była poprawa później znów puls rósł. Od 3 dni mam puls miedzy 130 a 140 od rana do 13 później się obniża do 110 a 120. Miał ktos tak ?
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z pulsem. Od połowy ciąży mam puls koło 115 aciśnienie w normie. Dostałam ispoptin 40 i przez dwa tygodnie była poprawa później znów puls rósł. Od 3 dni mam puls miedzy 130 a 140 od rana do 13 później się obniża do 110 a 120. Miał ktos tak ?
Ja mam tak od 10 lat. Ciąża tego nie zmieniła.. A lekarz nic się nie czepia.. Mój puls normalnie to 110 a u lekarza zawsze 140-150. Taka natura po prostu [emoji86]
 
Ja mam tak od 10 lat. Ciąża tego nie zmieniła.. A lekarz nic się nie czepia.. Mój puls normalnie to 110 a u lekarza zawsze 140-150. Taka natura po prostu [emoji86]
I dobrze się czujesz ? Ja do 13 gdy mam najwyższy mam wrażenie że dusze się we własnym ciele. Nic nie mogę zrobić bo co się rusze to mam wrażenie że mi serce wyskoczy
 
Pewno się już nie obróci, to byłaby duuuża niespodzianka, nawet dla lekarza ;)
Trochę mnie pocieszyłyście...
Ja mam wrażenie, że od listopada cały czas coś... Najpierw duże ryzyko wady i amniopunkcja, potem tarczyca, potem cukrzyca, potem koronawirus, a teraz ciągła niepewność co do przepływów, pośladkowe położenie i prawdopodobne cc. Nie radzę już sobie z tym....
Hej, nie jestes sama! Tez mam problemy z przeplywami, bylam z tym nawet w szpitalu na poczatku 33 tyg. W poradni mnie straszyli zakonczeniem ciazy. A w szpitalu przeplywy wzrorowe i mnie wypuscili po 3 dniach... Na szczescie mlody jest bardzo ruchliwy i to mnie troche uspokaja, ze skoro ma tyle energii to wieze, ze nic mu nie brakuje i jestem dobrej mysli.
 
I dobrze się czujesz ? Ja do 13 gdy mam najwyższy mam wrażenie że dusze się we własnym ciele. Nic nie mogę zrobić bo co się rusze to mam wrażenie że mi serce wyskoczy
Przyzwyczaiłam się do tego i nawet tego nie odczuwam. Przy większym wysiłku muszę odpocząć tylko ale chwilą i jest ok..
 
Dziewczyny a jak u was z pulsem. Od połowy ciąży mam puls koło 115 aciśnienie w normie. Dostałam ispoptin 40 i przez dwa tygodnie była poprawa później znów puls rósł. Od 3 dni mam puls miedzy 130 a 140 od rana do 13 później się obniża do 110 a 120. Miał ktos tak ?
No to Ci puls szaleje. A ja się martwiłam moim 110 ;). Też się przy takim dziwnie czuje... mi najbardziej tak wzrasta po posiłku. Ciśnienie mam ok 105/70.
 
Hej, nie jestes sama! Tez mam problemy z przeplywami, bylam z tym nawet w szpitalu na poczatku 33 tyg. W poradni mnie straszyli zakonczeniem ciazy. A w szpitalu przeplywy wzrorowe i mnie wypuscili po 3 dniach... Na szczescie mlody jest bardzo ruchliwy i to mnie troche uspokaja, ze skoro ma tyle energii to wieze, ze nic mu nie brakuje i jestem dobrej mysli.
To dokładnie jak u mnie, teraz wkoło ktg i badanie przepływów. Teraz kończę 37 tydzień więc lekarz powiedział, że jak się coś będzie działo to od razu idę do cięcia.
 
@Lil12 Ty już spokojnie możesz rodzić. Koniec 37, maj gat kiedy u mnie to nastapi ;). Ciekawa jestem, która nam jako pierwsza napiszę, że już ma maluszka :).
@Lens.pens A Ty jutro do szpitala?

A właśnie kilka lat wstecz jak było forum to danego miesiąca było kilka wątków. Był ogólny, zakupowy, wizyty, starsze rodzeństwo, rozpakowane mamy itp... A tu jest tylko ogólny. Wiem, że to już koniec Ale chyba fajnie jakby takie coś było ;).
Mnie dziś boli/kłucie szyjka I trochę mnie to martwi, bo kurczę co idę to boli ehh.
 
U mnie puls w normie,czasem mam tylko skoki "napięcia" 😂. Ale lekarz mówi ,że jeszcze jest ok i żeby sie tym nie martwić .
@sariska mówisz że twoje dziecię ruchliwe nocą ? Mój też w ciągu dnia cisza, a gdy wieczór zastanie to zaczyna się impreza w brzuchu ,mnie bardzo często kopie po wątrobie i nawet zdarzy mu się wsadzić nóżkę pod żebro ... 🤦‍♀️
Co do formy ,mnie ostatnio złapał leń ,wraz z paskudną pogodą się przyczepił do mnie . Dobrze że wszystko mam już zapakowane
 
reklama
@Lil12 Ty już spokojnie możesz rodzić. Koniec 37, maj gat kiedy u mnie to nastapi ;). Ciekawa jestem, która nam jako pierwsza napiszę, że już ma maluszka :).
@Lens.pens A Ty jutro do szpitala?

A właśnie kilka lat wstecz jak było forum to danego miesiąca było kilka wątków. Był ogólny, zakupowy, wizyty, starsze rodzeństwo, rozpakowane mamy itp... A tu jest tylko ogólny. Wiem, że to już koniec Ale chyba fajnie jakby takie coś było ;).
Mnie dziś boli/kłucie szyjka I trochę mnie to martwi, bo kurczę co idę to boli ehh.
W piątek niestety albo i stety😬😬😬
 
Do góry