reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U mnie mały dostaje tydzień przed nakaz eksmisji z tego co moja lekarz prowadząca mi mówiła tylko nadal nie wiem jaki poród czy SN czy CC więc nawet nie mogę się mentalnie przygotować w poniedziałek mam wizytę może się czegoś dowiem 🙈 jak ja bym chciała już tylko tydzień czy kilka dni mieć. Czy u was też tak dzieci się wiercą że aż to boli?
Emxka u mnie mały też wiercący. U mnie dziś się wyjaśniło że jednak będę miała cesarke mam już skierowanie jakby coś. W środę jadę na ktg do szpitala to mi ustala dokładny termin mały sporo przybrał na wadze
 
reklama
Emxka u mnie mały też wiercący. U mnie dziś się wyjaśniło że jednak będę miała cesarke mam już skierowanie jakby coś. W środę jadę na ktg do szpitala to mi ustala dokładny termin mały sporo przybrał na wadze
A cesarka z powodu wagi jak duże maleństwo? W którym tygodniu jesteś?
 
Z tym Rossmanem to faktycznie, ale trzeba nalezec do klubu Rossne:
Tak. Ściągasz aplikacje Rossman. Rejestrujesz się, i dołączasz do programu rossnę, tam tylko wpisujesz datę urodzenia albo szacowana datę i wszystko :D A później przy okazji zakupów możesz zajść zapytać o pampersy i pokazać apke
 
A cesarka z powodu wagi jak duże maleństwo? W którym tygodniu jesteś?
jestem w 37 tygodniu mam sporo wód. Mały według wagi 4237 +/-619 gramów jakoś szybko mi na wadze wykazało bo w tamtym tygodniu jak byłam to miał 3745. Na skierowaniu mam wpisane podejrzenie dużego płodu afi 18,9. Ja 1 miałam cc i przy dużym dziecku niewiadomo co by było z moją blizna czy by to wytrzymała
 
Halo
@martyna4641 super, że już wiesz :) to w przyszłym tygodniu bedziesz mieć cc?A Twój maluch faktycznie duży, mój to kurczaczek przy Twoim. I wód też mam podobno dużo.
@Emxka witaj :). To masz termin dzień wcześniej niż ja ;). Niestety ostatnie tygodnie się wleką, ale tak to już jest na koniec. A dzieciaczki duże to i boli każdy ruch.
@reja87 będzie gotowy to wyjdzie :). Ja myślę, że jak dzieciątko gotowe to i ciało też :). I wszystko łatwiej i sprawniej idzie :). Cierpliwości. Teoretycznie teraz podają, że jak wszystko ok to 40 tydzień plus 2 tyg to jest ok ...
 
Halo
@martyna4641 super, że już wiesz :) to w przyszłym tygodniu bedziesz mieć cc?A Twój maluch faktycznie duży, mój to kurczaczek przy Twoim. I wód też mam podobno dużo.
@Emxka witaj :). To masz termin dzień wcześniej niż ja ;). Niestety ostatnie tygodnie się wleką, ale tak to już jest na koniec. A dzieciaczki duże to i boli każdy ruch.
@reja87 będzie gotowy to wyjdzie :). Ja myślę, że jak dzieciątko gotowe to i ciało też :). I wszystko łatwiej i sprawniej idzie :). Cierpliwości. Teoretycznie teraz podają, że jak wszystko ok to 40 tydzień plus 2 tyg to jest ok ...
I to mnie jeszcze bardziej dobija. Fakt że jeszcze dwa tygodnie mogę się męczyć nim coś z tym zrobią.
 
Sariska w środę jadę na ktg i mi termin ustala cc. Termin porodu mam na 19 czerwca pani doktor która pracuje w tym szpitalu stwierdziła że może 17 by zrobili zależy jak termin będzie wolny ja bym wolała koło 10 zobaczymy jak mi ustala
 
reklama
Cześć dziewczyny 😁 postanowiłam do was dołączyć w tym trudnym oczekiwaniu. Ja mam termin na 24 zgodnie z OM a wg USG 19 więc jeszcze trochę czasu muszę poczekać na synka. Czy wam też się te ostatnie tygodnie tak dłużą? 🙈 Miłego dnia
heej ja tez dopiero co dołączyłam 😜 oj dluzy sie strasznie mi został tydzień ale mam wrazenie ze malemu sie nie będzie spieszyć wiec pewnie wyjdzie po terminie. Z jednej strony wolałabym mieć Cc bo bym się przygotowała na konkretny dzień a tak to czekam i nie wiem na co 😁
 
Do góry