reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

A ja dzisiaj cała noc taka niespokojna byłam, pierwszy raz tak miałam normalnie to śpię jak kamień.. obudziłam się i miałam wrażenie ze cos jest nie tak. Zgagę miałam okropna to napiłam się mleka i normalnie wtedy mały zaczyna się wiercić a potem zaczyna się czkawka a dziś nic, i już zaczęłam panikować..
Wiec zjadłam truskawki i napiłam się soku i czekałam na jakiś ruch po 30 min zaczął tak mnie kopać jak by był zły ze go obudziłam 😜 wiec mogłam w spokoju zasnąć a on sobie szalał.
Tez tak macie ze cała ciąże się tylko zamartwiacie czy wszystko jest ok?
Skurcze przepowiadające tez się u mnie pojawiają ale mało i słabe a za każdym razem jak tylko lekko jekne z bólu mój narzeczony zrywa się na równe nogi i pyta czy to już 😂

@Martyna Kołodziejczyk gratuluje, dużo zdrowka dla Was 😘😘

@karolinka1990 Ja w Danii mieszkam i oni tez odsyłają wiec tez będę czekać do ostatniej chwili chociaz trochę się boje bo do szpitala mam jakieś 45 km
Ja do szpitala 50 km też planuje jechać.
 
reklama
A ja dzisiaj cała noc taka niespokojna byłam, pierwszy raz tak miałam normalnie to śpię jak kamień.. obudziłam się i miałam wrażenie ze cos jest nie tak. Zgagę miałam okropna to napiłam się mleka i normalnie wtedy mały zaczyna się wiercić a potem zaczyna się czkawka a dziś nic, i już zaczęłam panikować..
Wiec zjadłam truskawki i napiłam się soku i czekałam na jakiś ruch po 30 min zaczął tak mnie kopać jak by był zły ze go obudziłam 😜 wiec mogłam w spokoju zasnąć a on sobie szalał.
Tez tak macie ze cała ciąże się tylko zamartwiacie czy wszystko jest ok?
Skurcze przepowiadające tez się u mnie pojawiają ale mało i słabe a za każdym razem jak tylko lekko jekne z bólu mój narzeczony zrywa się na równe nogi i pyta czy to już 😂

@Martyna Kołodziejczyk gratuluje, dużo zdrowka dla Was 😘😘

@karolinka1990 Ja w Danii mieszkam i oni tez odsyłają wiec tez będę czekać do ostatniej chwili chociaz trochę się boje bo do szpitala mam jakieś 45 km
Cały czas się zamartwiam, mąż mnie aż wyzywa bo mówi, że mój stres źle działa na mała 🙈😊 ale jak tu się nie martwić? Czy nie rusza się za mało? Czy nie rusza się za dużo? Czy na pewno wszystko ok 🙈
 
Wiecie czemu lubię internetowe fora? Bo bez skrępowania można podzielić się bardzo wstydliwymi problemami i zapytać o złote rady...🙄słyszałam, że to się zdarza w ciąży, ale myślałam, że główną przyczyną są zaparcia....ja miałam dosłownie kilka dni przez cała ciążę, kiedy miałam problem z "twardzielem"....no ale do brzegu. Siedzę sobie wygodnie przed tv i czuję jakiś dyskomfort w dupowatych okolicach....idę więc do słynnej świątyni intymności....lustereczko powiedz przecie....i bam! 😨 HEMOROIDY ....załamka. Na koniec ciąży wylazły, czy któraś ma /miała z nimi problem w 1szej ciąży? jest szansa, ze po porodzie to się cofnie/wchłonie? okropieństwo!😣
 
Wiecie czemu lubię internetowe fora? Bo bez skrępowania można podzielić się bardzo wstydliwymi problemami i zapytać o złote rady...🙄słyszałam, że to się zdarza w ciąży, ale myślałam, że główną przyczyną są zaparcia....ja miałam dosłownie kilka dni przez cała ciążę, kiedy miałam problem z "twardzielem"....no ale do brzegu. Siedzę sobie wygodnie przed tv i czuję jakiś dyskomfort w dupowatych okolicach....idę więc do słynnej świątyni intymności....lustereczko powiedz przecie....i bam! 😨 HEMOROIDY ....załamka. Na koniec ciąży wylazły, czy któraś ma /miała z nimi problem w 1szej ciąży? jest szansa, ze po porodzie to się cofnie/wchłonie? okropieństwo!😣
Ja miałam po drugiej ciąży, nie były wielkie i jakoś po ciąży przestały przeszkadzać
 
Wiecie czemu lubię internetowe fora? Bo bez skrępowania można podzielić się bardzo wstydliwymi problemami i zapytać o złote rady...🙄słyszałam, że to się zdarza w ciąży, ale myślałam, że główną przyczyną są zaparcia....ja miałam dosłownie kilka dni przez cała ciążę, kiedy miałam problem z "twardzielem"....no ale do brzegu. Siedzę sobie wygodnie przed tv i czuję jakiś dyskomfort w dupowatych okolicach....idę więc do słynnej świątyni intymności....lustereczko powiedz przecie....i bam! 😨 HEMOROIDY ....załamka. Na koniec ciąży wylazły, czy któraś ma /miała z nimi problem w 1szej ciąży? jest szansa, ze po porodzie to się cofnie/wchłonie? okropieństwo!😣
ja powiem ci ze się naczytałam o hemoroidach i właśnie się modliłam żeby mnie nie dopadły i jak narazie mam spokój.
Nie martw się one nie są groźne i po porodzie znikną. Najlepiej żebyś zapytała lekarza co możesz stosować, głowa do góry to spotyka bardzo dużo kobiet.
 
Cały czas się zamartwiam, mąż mnie aż wyzywa bo mówi, że mój stres źle działa na mała 🙈😊 ale jak tu się nie martwić? Czy nie rusza się za mało? Czy nie rusza się za dużo? Czy na pewno wszystko ok 🙈
dobrze wiedzieć ze nie jestem sama, mój tez ciagle mi tłumaczy ze wszystko jest i będzie dobrze a ja od tego zamartwiania siwych włosów dostałam 🙊
 
Wiecie czemu lubię internetowe fora? Bo bez skrępowania można podzielić się bardzo wstydliwymi problemami i zapytać o złote rady...🙄słyszałam, że to się zdarza w ciąży, ale myślałam, że główną przyczyną są zaparcia....ja miałam dosłownie kilka dni przez cała ciążę, kiedy miałam problem z "twardzielem"....no ale do brzegu. Siedzę sobie wygodnie przed tv i czuję jakiś dyskomfort w dupowatych okolicach....idę więc do słynnej świątyni intymności....lustereczko powiedz przecie....i bam! 😨 HEMOROIDY ....załamka. Na koniec ciąży wylazły, czy któraś ma /miała z nimi problem w 1szej ciąży? jest szansa, ze po porodzie to się cofnie/wchłonie? okropieństwo!😣
[/QUOTE

Witaj w klubie, też myślałam, że mnie to ominie ale wyszły mi na samej końcówce, a jestem w 39 tyg. Chyba już musi tak być, że nic co ludzkie nie jest nam obce😉 stosuję maść Procto hemolan ale za bardzo efektów nie ma, po porodzie pewnie samo przejdzie.
 
reklama
Wiecie czemu lubię internetowe fora? Bo bez skrępowania można podzielić się bardzo wstydliwymi problemami i zapytać o złote rady...[emoji849]słyszałam, że to się zdarza w ciąży, ale myślałam, że główną przyczyną są zaparcia....ja miałam dosłownie kilka dni przez cała ciążę, kiedy miałam problem z "twardzielem"....no ale do brzegu. Siedzę sobie wygodnie przed tv i czuję jakiś dyskomfort w dupowatych okolicach....idę więc do słynnej świątyni intymności....lustereczko powiedz przecie....i bam! [emoji32] HEMOROIDY ....załamka. Na koniec ciąży wylazły, czy któraś ma /miała z nimi problem w 1szej ciąży? jest szansa, ze po porodzie to się cofnie/wchłonie? okropieństwo![emoji21]
Będziesz musiała dbać żeby nie mieć zaparć bo niestety mogo się one znów pojawiać/wyjść. A jakby nie znikły to jakaś maść ściągająca i diosmina w dużej dawce przez krótki czas ale tu musisz poradzić się lekarza co można stosować bo z diosminą to raczej trzeba będzie poczekać. Też się tego bardzo obawiam i mam nadzieję że mi się to nie przydarzy ale słyszałam też że nawet poród może spowodować że wyjdą [emoji58]
 
Do góry