reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ja byłam dziś u ginekologa na wizycie, która miała się nie odbyć bo przecież urodzę wcześniej :p
Dowiedziałam się, ze maly to chyba zmienił zdanie bo był bardzo nisko, a teraz jest zdecydowanie wyżej.
38+3, synek waży ok 3200 a ja się zaczynam nastawiać, że jeszcze ze dwa tygodnie pozbędziemy w dwupaku w takim razie...
 
reklama
@Martyna Kołodziejczyk
super ze malutka ładnie przybiera ❤️ odpoczywajcie i cieszcie się wspólnym czasem dzieciaczki tak szybko rosną 😊

@sariska ja tez mam dużo za dużo nawet nie wiem czy zdążę małemu wszystko ubrać 😂 moja starsza siostra która mieszka w Anglii jak wleciała do sklepu to jej teściowa musiała ja zatrzymywać bo by pół sklepu wykupiła cieszyła się jak by to ona w ciąży była 😁😁😁
 
Kurde, dzisiaj moj termin... I boli mnie podbrzusze, byłam u gina i na ktg i nic nie wskazuje na poród 🤔 A teraz jak wróciłam to aż mi drętwieje dół, czuję się jakby okres miał przyjść. Nie wiem co się dzieje 🥺
Pewnie główka wchodzi w kanał. Póki co wszystko na spokojnie. Weź sobie teraz ciepły prysznic :) jeśli się zaczyna to pojawią się skurcze :), jeśli falszywy alarm wszystko się uspokoi. Jakby czop Ci odszedł lub wody to zbieraj się na izbę :). Powodzenia
 
U mnie położna jeszcze nie zawitała. Czekam z niecierpliwością na jej telefon 🤔
Oli też jest zmarźluch , wystarczy na chwilę go rozebrać i już czkawka :D

Młoda widzę nieźle ochrzciła torbę położnej 😂
U nas młody przy pierwszym przeboeraniu obsikał i obsrał tatusia 😂😂😂 oj tam oj tam haha.

U nas dzisiejsza noc była rewelacyjna, Oliwier chyba zaczyna się przyzwyczajać że już do brzucha nie wróci 😅 - oby tak dalej ❤
Karmimy się różnie. Czasem co 2 czasem co 4 godziny ,wszystko zależy ile zje i czy oprozni cała pierś.
W nocy brudzi 2 pieluszki i trzecią nad ranem, więc nie jest tak źle.

Chodzi za mną czekolada 🍫 ale wiem że nie wolno . Chociaż słyszałam że biała czekolada jak najbardziej - Ciekawe ile w tym prawdy ,bo tak mi się chce słodkiego 🤤
Dorisek jadłam czekoladę przy drugiej córce i nie było żadnych boleści. Tylko jedynie na nabiał uważałam. Aaa i karmii wspomaga lakację ;).
I super, że Oli taki dziś grzeczny :)
 
O ! To super 🍫😋😋😋
Ty mi nic o laktacji nie mów, ja mam tyle mleka ze kosmos 😂
A to czemu czekolady nie można jeść? Ja jak karmiłam to jadłam wszysciutto, oprócz oczywiście picia alkoholu i takie też są zalecenia. Jak zacznie coś go uczulać z mleka to wtedy trzeba odstawiać, zazwyczaj zaczyna się od nabiału, bo on najczesciej uczula.

@sariska Właśnie nie wiem bo ból się pojawia, a później znika. Poszłam spać i już spokój 😬
 
Cisza przed burzą ;) hihi może się już szykuje :)

Phi...znowu wróciła do normy :D A ja już dostaję hopla....paranoja sterylności....wyszorowałam pralkę szczoteczką do zębów....fugi w kuchni i łazience też....wszystkie szafki, półki i kąty....żyrandole i lampy też....zabroniłam mężowi skręcać łóżeczko, żeby się nie zasyfiło....chociaż myślę teraz , ze może trochę śmierdzieć "nowością" takie świeżo skręcone 🤔 urobiłam się jak głupia....ciekawe czy wieczorem coś ruszy 🤔
 
Dziewczyny a macie już wszystko gotowe dla maluszków? Ja już dawno wszystko ogarnelam sie bałam ze urodzę wcześniej, a teraz się nudzę i chyba jeszcze raz poukładam ubranka 🤗 one są takie malutkie i słodkie❤

Moja torba już dobre 2 tygodnie leży w aucie :p przewijak i łóżeczko nadal w paczkach, nie skręcone. Mąż będzie to robił, jak będę w szpitalu. Rzeczy Małej wyprane, wyprasowane i zapakowane sterylnie w worki strunowe....no chyba gotowe wszystko 🤔 Tylko ze sprzątaniem mam problem, bo ciągle mi się wydaje, ze jest jeszcze zbyt brudno i codziennie picuję :D dziś szczoteczką do zębów...jutro może patyczkiem kosmetycznym....taaaa, wiem...psychoza 🤪🤪🤪
 
reklama
Moja torba już dobre 2 tygodnie leży w aucie :p przewijak i łóżeczko nadal w paczkach, nie skręcone. Mąż będzie to robił, jak będę w szpitalu. Rzeczy Małej wyprane, wyprasowane i zapakowane sterylnie w worki strunowe....no chyba gotowe wszystko 🤔 Tylko ze sprzątaniem mam problem, bo ciągle mi się wydaje, ze jest jeszcze zbyt brudno i codziennie picuję :D dziś szczoteczką do zębów...jutro może patyczkiem kosmetycznym....taaaa, wiem...psychoza 🤪🤪🤪
Ja też wszystko szoruję ale aż tak nie😂😂😂
 
Do góry