reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Hej prawdopodobnie źle przystawiłaś laktator i stąd ten ból, bo generalnie laktator przy nawale baardzo pomaga. Zresztą ja używałam w trakcie karmienia, bo mi leciało z drugiego i z jednego młoda z drugiego 100 ml do butli ;). Ale jeśli młody wyjada tak, że nie musisz używać to superaśnie :).

Hej dziewuszki, jestem mega niewyspana... wczoraj pewnie te bóle że zmęczenia dziś jest ok ;). Dopiero wstaliśmy także jedziemy że śniadaniem i lecę z piesami ;).
Będę jeszcze probowac:)
 
reklama
Zazdroszczę, ja jak szukałam położnej to 3 mi odmówiły bo jest "rejonizacja" i one nie będą wchodzić na rejon innej, a ta którą ja mam to jak tylko koronawirus się zaczął zadzwoniła i powiedziała, że odezwie się w maju... W maju jak zadzwoniła to jak jej powiedziałam, że byłam w szpitalu to myślałam, że bardziej się teraz zainteresuje żeby obserwować stan dziecka to mi powiedziała, że mam się odezwać do niej jak wyjdę ze szpitala...

@Emxka może warto się dowiedzieć czy w szpitalu czasem nie mają? U mnie w szpitalu wiem, że położne dysponują laktatorami w razie potrzeby, a jeśli się okaże, że nie potrzebujesz to niepotrzebnie miejsce w torbie zajęte 😊
To położna w szpitalu mi pokazała jak przystawic. Co do poloznej środowiskowej to właśnie siedzimy i czekamy na wizytę. Jeśli chodzi o Twoj problem z wyborem położnej to brzmi jakby to była mafia😐
 
Ja właśnie czekam na położną ,za 5 minut miała być. Pewnie szuka miejsca żeby zaparkować samochód 😂 bo u nas to ciężko z tym tematem

Młody lepiej sypia, ładnie je ,i w pieluchy też ładnie daje 😂😂

Zastanawiam się tylko czy jeść normalnie czy popadać w paranoję i z góry ograniczać produkty 🤦‍♀️
 
Ja właśnie czekam na położną ,za 5 minut miała być. Pewnie szuka miejsca żeby zaparkować samochód 😂 bo u nas to ciężko z tym tematem

Młody lepiej sypia, ładnie je ,i w pieluchy też ładnie daje 😂😂

Zastanawiam się tylko czy jeść normalnie czy popadać w paranoję i z góry ograniczać produkty 🤦‍♀️
najlepiej zapytaj położna, ale z tego co mi mówiła położna to ze mogę jesc wszystko tylko jak będą problemy z brzuszkiem to wtedy wyeliminować te produkty które najczęściej uczulają.
 
Ja właśnie czekam na położną ,za 5 minut miała być. Pewnie szuka miejsca żeby zaparkować samochód 😂 bo u nas to ciężko z tym tematem

Młody lepiej sypia, ładnie je ,i w pieluchy też ładnie daje 😂😂

Zastanawiam się tylko czy jeść normalnie czy popadać w paranoję i z góry ograniczać produkty 🤦‍♀️
Moja siostra w listopadzie rodziła i też jakoś tam z dietą nie przesadzała, jadła normalnie 😊
 
Teraz tak z innej beczki. Mimo że mam już 6 latkę, a teraz tygodniowe maleństwo. To zastanawiam się jak je ubrać na spacery ?🤷‍♀️ nie mam pojęcia czy oprócz body śpioszków zakładać dodatkowo sweterek? Czy może bez ,czy kocyk jeśli tak to jaki? Czapeczka tak/Nie? PARANOJA 😂😂 I weź tu bądź mądry i spokojny 🙈🙈😂
 
reklama
najlepiej zapytaj położna, ale z tego co mi mówiła położna to ze mogę jesc wszystko tylko jak będą problemy z brzuszkiem to wtedy wyeliminować te produkty które najczęściej uczulają.
Położna mówi aby uważać na nabiał🍼🥛🍶🧈🍳🧀 jak @sariska wcześniej wspominała. I dodatkowo wspomniała również o truskawkach 🍓i malinach
 
Do góry