reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Ło kurczę to faktycznie brzmi nieciekawie i jak w usa movie ehh okropne napady kradzieże, że to musi się dziać :(.
Jeśli chodzi o lekarzy to jak @Malamonka1894 mówi prywatnie wszędzie nfz różnie. Chociaż ja raczej mam fajną przychodnię i raczej skierowania wizyty itp są jeśli trzeba. Przed świetami córka miała chrypę i najpierw była teleporada, ale mówię, ze raczej do gardła trzeba zajrzeć.. no i okazało się wstępnie że angina(dostała amoksyciline i po tyg ją obsypało i okazało się że to mononukleoza), także kolejne skierowania itp. Także jak się słucha opowieści to chyba są przychodnie co robia problemy... choć ja się nie spotkałam...
@Malamonka1894 @Motylek90 to Wasze maluszki miesiąc starsze od mojego maluszka :). Ale już się szykuję na jego łobuzowanie ;).
@MK_Piotrowiak to widzę, że Alicja też jest spryciara z raczkowaniem i wstawaniem. Mój póki co startuje i zobaczymy kiedy wystartuje. A ból jak boli to zimny okład.. apap biorę i jakoś to jest. Chyba mam naprawdę wysoki próg bólu ;).
Dobrze słyszeć, że z lekarzami nie jest tak źle. Bo czytałam różne straszne historie [emoji33]
A z Twoją malutką wszystko już w porządku?
 
reklama
Dobrze słyszeć, że z lekarzami nie jest tak źle. Bo czytałam różne straszne historie [emoji33]
A z Twoją malutką wszystko już w porządku?
Hej. Tak czasem też słyszę różne historie, ale ja póki co trafiałam dobrze ;).
Tak moja malutka wyniki krwi miała ok, ale proby wątrobowe 3 krotnie powiekszone. Zalecenia dieta lekkostrawna, brak wzmozonego wysiłku. Po 2 tyg spadły do 50, a norma jest 30... więc dalej była dieta. Dziś ma usg brzuszka i bedziemy wiedzieć czy już wszystko dobrze :).
Miłego poniedziałku :)
 
Hej. Tak czasem też słyszę różne historie, ale ja póki co trafiałam dobrze ;).
Tak moja malutka wyniki krwi miała ok, ale proby wątrobowe 3 krotnie powiekszone. Zalecenia dieta lekkostrawna, brak wzmozonego wysiłku. Po 2 tyg spadły do 50, a norma jest 30... więc dalej była dieta. Dziś ma usg brzuszka i bedziemy wiedzieć czy już wszystko dobrze :).
Miłego poniedziałku :)
Uff to super, że jest coraz lepiej 😊

Jeśli chodzi o służbę zdrowia to ja nie mogę narzekać też. Ginekolog, do którego chodzę przyjmuje na NFZ a ma lepsze podejście niż ten, do którego 7 lat na prywatnie chodziłam, pediatra Alicji i mój rodzinny też spoko, jak dzwonię to albo mam teleporade albo zapytanie czy chce przyjechać do ośrodka 😊
Co innego rodzinny mojego męża... Strasznie przez duże S, babcia mojego męża ma 95 lat, duszności miała a lekarka z bólem dupy za przeproszeniem ich przyjęła, bo czy teleporada im nie wystarczy...

Jakie macie spacerówki? Ja kupiłam 3w1 z gondolą i doprowadza mnie do szału... Zajmuje w bagażniku tyle samo miejsca co gondola i składa się tak samo strasznie, zastanawiam się czy nie kupić osobnej spacerówki 😡😡😡
 
Hejo dziewuszki.
Mimo, że mężu w domu to i tak nie wyrabiam na zakretach ;). Od poniedziałku jeszcze tak mnie boli, że już nie wiem co ze sobą zrobić ;). Zimbe okłady non stop a ból niestety nie ustepuje, a wręcz jest gorzej niż było. Córa po usg i wszystko jest super :) i ma już zielone światło do ćwiczeń.
@MK_Piotrowiak ja też mam 3w1 ale ja teraz rzadko jeżdżę ;). Jeśli w gości to tylko fotelik. Do sklepu bez niego także nie odczuwam wielkości. A parasolkę będę prewnie mieć na wiosnę lub lato, bo to zdecydowanie mniej moejsca zajmuje :).
 
@MK_Piotrowiak my też mamy 3w1 ale super się składa, kupowaliśmy z myślą o łatwym składaniu. Jeszcze nie używaliśmy ale sam stelaż po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca co cała spacerówka a stelaż mieści się nawet w Yarisie a tam jest naprawdę mały bagażnik
 
Ja nie pomyślałam o tym kupując 😭 😭 😭 byłam tak przerażona myślą, że przez pandemię mogę nie zdążyć uszykować się na przyjście na świat dziecka, że nie sprawdziłam tego jak znalazłam wózek, który przypadł mi do gustu😭
 
U nas nie było wyjścia mieszkamy w bloku i mamy fatalny stromy podjazd. Może dotrwacie do wiosny (mam nadzieję że to już niedługo) a później to już na parasolkę można wymienić to i waga mała i składanie szybkie [emoji16]
 
Hej dziewczyny :)
Późno już i uciekam pod prysznic i spać, póki mój mały rzep smacznie śpi :) U nas przebił się pierwszy ząbek i już widzę, że za chwilę będzie kolejny. Ogólnie Mała praktycznie nie je nic oprócz mleczka... :/ to rozszerzanie diety wciąż idzie słabo, a teraz jak już ząbki wjechały, to Kornelcia w ogóle nie chce tykać niczego co nie jest mleczkiem :( używamy żelu na dziąsełka, ale mam wrażenie, ze działa tylko na jakąś godzinkę.

Napiszcie jak tam u Was :)

A i jeszcze pytanie. Macie jakieś sposoby na plamy z marchewki? bujaczek, pieluszki, ściereczki i chyba wszystkie ubranka mamy już w pomarańczowe ciapki :/
 
Hej dziewczyny :)
Późno już i uciekam pod prysznic i spać, póki mój mały rzep smacznie śpi :) U nas przebił się pierwszy ząbek i już widzę, że za chwilę będzie kolejny. Ogólnie Mała praktycznie nie je nic oprócz mleczka... :/ to rozszerzanie diety wciąż idzie słabo, a teraz jak już ząbki wjechały, to Kornelcia w ogóle nie chce tykać niczego co nie jest mleczkiem :( używamy żelu na dziąsełka, ale mam wrażenie, ze działa tylko na jakąś godzinkę.

Napiszcie jak tam u Was :)

A i jeszcze pytanie. Macie jakieś sposoby na plamy z marchewki? bujaczek, pieluszki, ściereczki i chyba wszystkie ubranka mamy już w pomarańczowe ciapki :/
Witaj🙂 na plamy polecam taki spray "na zaschniete plamy do ubranek niemowlęcych " z froscha i odplamiacz Lovely . Całkiem daje radę
 
reklama
U nas lovely nie dał rady, muszę spróbować ten drugi. A on jest z przeznaczeniem dla dzieci? Pierzesz normalnie później czy z dodatkowym płukaniem?
Witaj[emoji846] na plamy polecam taki spray "na zaschniete plamy do ubranek niemowlęcych " z froscha i odplamiacz Lovely . Całkiem daje radę
 
Do góry