reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny ! Ale tu cisza! az szkoda!😔
Co tam u was słychać i waszych maluszków ?
Mamy czerwiec to czas urodzin naszych skarbów 😊🎂jak udaly się przyjęcia , jakie postępy robią wasze dzieci? Któreś już chodzi bez podpory?
 
Hej, moje nie chodzi, wstaje przy meblach, jak ma jakis cel, to pare kroków w bok zrobi, ale to tyle ;)
Za rączki nie za bardzo chce chodzić. Raczkuje dopiero od kiedy skoczyl 10mc, ciekawe jak będzie z tym chodzeniem :)

a wasze pociechy?

ja się tu nie udzielam, bo teraz jestem aktywna na styczniowych mamach 2022 ;)
 
Hej dziewczyny ! Ale tu cisza! az szkoda!😔
Co tam u was słychać i waszych maluszków ?
Mamy czerwiec to czas urodzin naszych skarbów 😊🎂jak udaly się przyjęcia , jakie postępy robią wasze dzieci? Któreś już chodzi bez podpory?
Szkoda szkoda, a codziennie jestem na forum bo jestem aktywna na styczniowych mamusiach 2022 😊
Ogólnie mojej córci ostatnio zaczął się etap mama, cały czas do mnie i co jest niezadowolona to płacz więc wieczorem mam głowę kwadratową 😂🙈
Przyjęcie akurat udało nam się w chłodniejszy dzień więc wyszło idealnie bo nikt się nie ugotował. Alicja już biega po podwórku, kolanko zdarte ale zero płaczu - wstaje i biegnie dalej 😊
 
U nas urodziny wypadły w deszcz ale lepsze to niż upał :-) moje maleństwo chodzi przy meblach i poszło to bardzo szybko. Na bilansie roczniaka pielęgniarka się martwiła ( a właściwie mnie chciała wystraszyć ) że nie chce sama wstawać a 3 tygodnie później wstaje, spaceruje a ostatnio trzyma się z jedną rękę lub idzie pchając własny wózek.
Ogólnie mój szkrab jest wymagający ale też powoli myślę o drugim dziecku. Ale myślę tylko w te lepsze dni :-)
 
U nas urodziny wypadły w deszcz ale lepsze to niż upał :-) moje maleństwo chodzi przy meblach i poszło to bardzo szybko. Na bilansie roczniaka pielęgniarka się martwiła ( a właściwie mnie chciała wystraszyć ) że nie chce sama wstawać a 3 tygodnie później wstaje, spaceruje a ostatnio trzyma się z jedną rękę lub idzie pchając własny wózek.
Ogólnie mój szkrab jest wymagający ale też powoli myślę o drugim dziecku. Ale myślę tylko w te lepsze dni :-)
Powodzenia przy staraniach ♥️ my zdajemy sobie sprawę, że na pewno będzie na początku ciężko z tak małą różnicą wieku ale chcieliśmy żeby wychowywali się razem 😊
 
reklama
Szkoda szkoda, a codziennie jestem na forum bo jestem aktywna na styczniowych mamusiach 2022 😊
Ogólnie mojej córci ostatnio zaczął się etap mama, cały czas do mnie i co jest niezadowolona to płacz więc wieczorem mam głowę kwadratową 😂🙈
Przyjęcie akurat udało nam się w chłodniejszy dzień więc wyszło idealnie bo nikt się nie ugotował. Alicja już biega po podwórku, kolanko zdarte ale zero płaczu - wstaje i biegnie dalej 😊
Gratulacje kolejnego dzidziusia w drodze, właśnie czytałam. Już znasz płeć?🤗😊 Z pewnością początki będą wesołe, ale ja z doświadczenia, gdybym miała cofnąć czas też bym wolała taka mała różnicę wieku. W brew pozorom to może być łatwiejsze to ogarnięcia. Dzieci są na tym samym etapie, te same atrakcje zabawy, rytm dnia..jest się mlodszym😋 itp
Nasz synek też jest do nas przyklejony, bez przerwy musi być na rękach lub tuż obok jak siedzimy tuż przy nim to się pobawi, zaakceptuje taka sytuację. Ale całe szczęście do mnie i do taty, nawet z pewnym plusem dla taty😋co oddaje bez żalu 😂niech sobie podzwiga synka, nacieszy się
Leo jeszcze nie chodzi samodzielnie, ale śmiga przy meblach i na czworaka zasowa😁..I wspina się do gory😳na co się uda
 
Do góry