reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U dziecka wyszla nasilajaca sie niedomykalnosc trojdzielna i zwezajacy sie przewod tetniczy. Do tego troche wieksza prawa komora i przedsionek serca. W szpitalu na echu potwierdzili niedomykalnosc ale przewod tetniczy przestal sie zwezac wiec na razie nie wywoluja porodu (chodzi o to ze on nie.moze sie zamknac w ciazy tylko.dopiero po porodzie). No i leze cala w stresie, robia mi ktg badania krwi, lekarz kaze czekac ale mnie nie wypisuja. Nie wiem co dalej...
Będzie dobrze, już końcówka. Jesteście po opieką, myślę że bardziej stresowalabyś się w domu wiedząc że coś może być nie tak. Monitorują was, badają, na pewno nie pozwolą aby coś przeoczyć.
Ja też kładłam się na patologię tylko dlatego że dzień po terminie, wiedziałam że będą tylko ktg robić ale czułam się spokojniejsza
 
reklama
Ja wczoraj u lekarza byłam. Mała 3200, termin na 25.06 a szyjka lekko skrócona. Wieczorem wczoraj przez 2h miałam skurcze regularne co 5 min ale nie bolesne. Myśleliśmy że w nocy będziemy jechać albo z, samego rana. Obudziłam się i spokojnie jest, więc kulamy się dalej, chociaż te upały wykańczają.... 🙄
 
Ja wczoraj u lekarza byłam. Mała 3200, termin na 25.06 a szyjka lekko skrócona. Wieczorem wczoraj przez 2h miałam skurcze regularne co 5 min ale nie bolesne. Myśleliśmy że w nocy będziemy jechać albo z, samego rana. Obudziłam się i spokojnie jest, więc kulamy się dalej, chociaż te upały wykańczają.... 🙄
Ja ten sam termin, wczoraj lekarz stwierdził że szyjka bardzo krótka więc na dniach mogę się spodziewać rozwiązania. W te upały polecam siedzieć w wodzie 🤣 sprawia to niesamowitą przyjemność i ulgę !
 
reklama
Ja ten sam termin, wczoraj lekarz stwierdził że szyjka bardzo krótka więc na dniach mogę się spodziewać rozwiązania. W te upały polecam siedzieć w wodzie 🤣 sprawia to niesamowitą przyjemność i ulgę !
Ojj chodziłam się dziś w basenie pół dnia, no to ciekawe która szybciej złapie 🙊
Ja znowu wieczór i brzuch dęba mi staje co 5-10 min, i w głowie tylko myśl.. Może to dzisiaj 🇵🇱🇵🇱
 
Do góry