reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja też tutaj siedzę i podglądam 😅 termin miałam na 20.06, z USG 17.06 a na ostatniej wizycie we wtorek szyjka zamknięta i nic nie zapowiada że bobo będzie wychodzić. Skurcze przepowiadające czułam może kilka razy. Łudzę się że od wczoraj siedzi jakoś niżej i może coś ruszy powoli, bo liczyłam na poród siłami natury 😢
 
reklama
Hejka. Jestem tutaj nowa, ale czytam wpisy szczególnie ostatnio bo jestem już po terminie. Z miesiączki był 19.06, a z pierwszego usg 23.06. Dzisiaj byłam na wizycie (40+5) i mam jeszcze czekać do końca czerwca, a 1 lipca już ostatecznie do szpitala.
O, to jesteśmy podobnie, tylko ja 19.06 z usg i 21.06 z om. To Ci zostawili długi termin, ja się łudzę ze tez mi dadzą więcej czasu jutro, choć to oczekiwanie jest męczące a bobo już trochę za duże jak dla mnie.
 
Ja wogole nie patrzę na termin z miesiączki bo to wróżenie z fusów dla mnie biorąc pod uwagę, że ja nie mam cyklu standardowego. Niby z miesiączki mi wychodzi na 30.06 ale z USG mam 25.06 i trzymam się tego terminu z USG. Trzymam kciuki żeby samo się u ciebie ruszyło bo jak najszybciej :) !
Dziękuję! Faktycznie moje cykle potrafiły trwać 35-37 dni także zgadzam się że to często może być niewiarygodne. Bardzo liczę na poród siłami natury bez wywoływania, no ale zobaczymy ☺️
 
O, to jesteśmy podobnie, tylko ja 19.06 z usg i 21.06 z om. To Ci zostawili długi termin, ja się łudzę ze tez mi dadzą więcej czasu jutro, choć to oczekiwanie jest męczące a bobo już trochę za duże jak dla mnie.
Mój miał na większości badań za mały brzuszek i gin kazała mi więcej jeść :) A dzisiaj po pomiarach 3260 i stwierdziła że lepiej niech taki zostanie 😂 Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie!
 
Ja też tutaj siedzę i podglądam 😅 termin miałam na 20.06, z USG 17.06 a na ostatniej wizycie we wtorek szyjka zamknięta i nic nie zapowiada że bobo będzie wychodzić. Skurcze przepowiadające czułam może kilka razy. Łudzę się że od wczoraj siedzi jakoś niżej i może coś ruszy powoli, bo liczyłam na poród siłami natury 😢
Z tą szyjką i skurczami mam identycznie! I również bardzo chciałabym poród siłami natury bez wywoływania ☺️ Będzie dobrze, trzymam kciuki!
 
Mój miał na większości badań za mały brzuszek i gin kazała mi więcej jeść :) A dzisiaj po pomiarach 3260 i stwierdziła że lepiej niech taki zostanie 😂 Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie!
Ja przez te upały jem głównie selera i pije wodę, a dziecko niby przybrało 500-600 g w tydzień.🤯 mam nadzieje ze to błąd pomiaru…
 
reklama
Dziewczyny mi kazali tydzień po terminie zgłosić się na oddział bo od skończonego 41 tyg ciaza powinna być kontrolowana.
3 razy dziennie wykonywali mi ktg, a w między czasie sprawdzali tętno malucha. 10 dni po terminie mialam wywoływany poród oksytocyną.
 
Do góry