reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny!!! Jakie buciki dla dzieciaczków! Butki pierwsze. Czytam i czytam i coraz głupsza jestem. Jakie kupiłyście? Polecacie?
Ja to samo. Zamówiłam z Elefanten ale zwracam. W sklepie mała nie pozwoli sobie nic przymierzyć🙈 Sandałki zamówiłam z Primigi i są super, elastyczna podeszwa, zostawiam. Ale chciałam bym też jakieś adidaski 🙂 Córka ma malutkie stópki, rozmiar 18 i czasem jest fajny model a rozmiarówka zaczyna się od 20..
 
Dziewczyny!!! Jakie buciki dla dzieciaczków! Butki pierwsze. Czytam i czytam i coraz głupsza jestem. Jakie kupiłyście? Polecacie?
My mamy od tygodnia 😋 sandałki z geoxa, przymierzała w sklepie z butami dla dzieci dużo par, miękkością i rozmiarem różniły się od siebie nawet w ramach jednego modelu tylko innego rodzaju skóry 🤯 dobrze jak maja z przodu pasek, który chroni paluszki. spory wydatek bo 250 ale mam nadzieje ze pochodzi całe lato. Chyba jej się dobrze w nich chodzi ( przy meblach póki co albo z podparciem) Do tego zwykłe materiałowe „kapcie” do szurania po ogrodzie.
 
Ja mam sandałki z Elefanten oraz zwykle adidaski. Mała dopiero niedawno nauczyła się chodzić w butach. Na początku od razu siadała, zdjemowala i dopiero szla. Teraz już akceptuje.
 
Kiedyś dostala takie zwykłe buciki na rzepe z Pepco i jak jej je założyłam to miałam wrażenie że jej w nich najlepiej, biegała bez problemu 🤦‍♀️
 
Hej. Dzisiaj córka ma urodziny. Jak szybko ten rok zleciał. Tyle zmartwień i radości. Tyle porad i wspólnych rozmów tutaj na forum. Takie mam wrażenie jakby to było wczoraj. Pamiętam poród szczegółowo. Przypominam sobie wszystkie miesiące po kolei ile się działo. Którego urodziły się Wasze dzieci?
 
Hej. Dzisiaj córka ma urodziny. Jak szybko ten rok zleciał. Tyle zmartwień i radości. Tyle porad i wspólnych rozmów tutaj na forum. Takie mam wrażenie jakby to było wczoraj. Pamiętam poród szczegółowo. Przypominam sobie wszystkie miesiące po kolei ile się działo. Którego urodziły się Wasze dzieci?
Hej.Moja corcia miala urodziny 12 czerwca.I tez wszystko dokladnie pamietam.Oj czas leci za szybko🥺
 
reklama
Hej. Dzisiaj córka ma urodziny. Jak szybko ten rok zleciał. Tyle zmartwień i radości. Tyle porad i wspólnych rozmów tutaj na forum. Takie mam wrażenie jakby to było wczoraj. Pamiętam poród szczegółowo. Przypominam sobie wszystkie miesiące po kolei ile się działo. Którego urodziły się Wasze dzieci?
Moja też dzisiaj 😍
 
Do góry