reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Czy Wasze maluchy tez drapaly gryzly i ciagnely za włosy...bo moja mala to tak mnie cisgnie za wlosy pomimo ze spiete ze masakra...
Moja miała okres że mnie gryzła po kolanach. I sprawiało jej to niezwykła radość. Przestała jak zaczęłam ubierać długie spodnie. Jak coś takiego robi to staram się odwrócić jej uwagę na coś innego. Bo jak mówię że nie wolno to się cieszy i powtarza🙈
 
Oj nawet nie wiesz jak duze na sama mysl sie raduje i stresuje teraz juz nie jest latwo a brzuszek rośnie 😁a jeszcze nikogo do pomocy ...
Ja też się bardzo cieszę. Marzyłam o różnicy dwa lata :) Niestety też nie mam nikogo do pomocy. Dziadkowie są daleko a drudzy pracują. Cieszę się że mała chodzi do żłobka to może jakoś to będzie. A znasz już płeć?:)
 
reklama
Do góry