reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mój gin polecił mi te co na zdjęciu, I zaznaczył że do ok. 10 tygodnia spokojnie mam brać. A potem przechodzę dopiero na klasyczne. Przykro, jak już dziesiąty tydzień miałaś i to jeszcze 2 razy :( u mnie był pusty pęcherzyk, ale i tak człowiek się przejmuje.
No :( ja to wzielam na luzie ale jednak to zoataje w glowie tym bardziej ze kolezanki rodza bez problemow a Ty nie mozesz :(
 
reklama
No :( ja to wzielam na luzie ale jednak to zoataje w glowie tym bardziej ze kolezanki rodza bez problemow a Ty nie mozesz :(
Nie ma co się zniechęcać. Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, dobre 6 lat starali się, jednak ze względu na niedrożność jajowodów był poważny problem - kupę kasy poszło, dużo stresów ale teraz będzie kwietnióweczką :) Jak człowiek słucha takich historii to aż cieplej na serduch się robi
 
Hej dziewczyny, mam nadzieję że dołączę jako czerwcowa mama :) staramy się od końca sierpnia więc to dopiero początek, 4.10 powinnam dostać @ więc zobaczymy co z tego wyjdzie :) nie mogę się już doczekać testowania, nakupiłam testów ciążowych hak głupia 😅
Witaj :) fajnie że już ktoś zaczyna się powiać. Ja od dłuższego czasu siedziałam i czytałam majowe mamy - ostatnio nawet czerwcowe zaczęły tam pisać 8-)
Ja okres mam dostać 01.10, także 28.09 będę testować. Już jakieś objawy, czy "czujesz" że jesteś w ciąży?
Widzę że 89' przy nicku, jak rozumiem rocznik? ;)
 
Witaj :) fajnie że już ktoś zaczyna się powiać. Ja od dłuższego czasu siedziałam i czytałam majowe mamy - ostatnio nawet czerwcowe zaczęły tam pisać 8-)
Ja okres mam dostać 01.10, także 28.09 będę testować. Już jakieś objawy, czy "czujesz" że jesteś w ciąży?
Widzę że 89' przy nicku, jak rozumiem rocznik? ;)
Tak tak, 31 lat :) to byłoby pierwsze dziecko więc staranie się to dla mnie nowość, :) nie jestem pewna czy mam jakieś objawy, podbrzusze zaczynam czuć, mam trochę uderzenia gorąca. Ale też mam szalony okres w pracy więc nie wiem co jest zmęczeniem a co potencjalna ciąża :) Ty już testujesz na dniach, zazdroszczę :D
 
Tak tak, 31 lat :) to byłoby pierwsze dziecko więc staranie się to dla mnie nowość, :) nie jestem pewna czy mam jakieś objawy, podbrzusze zaczynam czuć, mam trochę uderzenia gorąca. Ale też mam szalony okres w pracy więc nie wiem co jest zmęczeniem a co potencjalna ciąża :) Ty już testujesz na dniach, zazdroszczę :D
Szybko zleci........... żartuję, strasznie się ciągnie:p, a tak serio jak nie możesz wytrzymać, to idź na betę z krwi za parę dni to będziesz miała pewność :)
Ja również rocznik 89, dlatego zwróciłam uwagę, i również staramy się o pierwsze dziecko także podobna sytuacja:)
 
Szybko zleci........... żartuję, strasznie się ciągnie:p, a tak serio jak nie możesz wytrzymać, to idź na betę z krwi za parę dni to będziesz miała pewność :)
Ja również rocznik 89, dlatego zwróciłam uwagę, i również staramy się o pierwsze dziecko także podobna sytuacja:)
A kiedy zaczęłaś się starać z partnerem? :) może skocze na betę, zwłaszcza że mam diagnostykę budynek obok pracy :)
 
Hej dziewczyny, mam nadzieję że dołączę jako czerwcowa mama :) staramy się od końca sierpnia więc to dopiero początek, 4.10 powinnam dostać @ więc zobaczymy co z tego wyjdzie :) nie mogę się już doczekać testowania, nakupiłam testów ciążowych hak głupia 😅
Hej :) Czekamy z niecierpliwoscia na Twoje dwie kreseczki :)
 
reklama
Do góry