reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Chciałabym w końcu powiedzieć, że moje całodobowe mdłości ustąpiły ale niestety nie... Nigdy nie sądziłam że kobieta w ciąży może czuć się aż tak fatalnie! A to podobno taki piękny czas [emoji23]
Moje poranne mdlosci nasilają się wieczorem :/ rano sie czuje jakbym wypiła 0,7 sama 😂 kac zycia.
 
reklama
Może Twój lekarz ma kontrakt z nfz :)

@joszka 3mam kciuki, musi być dobrze.
Ja wczoraj wieczorem na papierze zauwazylam lekkie brązowe plamienia. Było tego mało ale się wystarszylam. Dziś rano czysto, za to po południu znowu zauwazylam na papierze podbarwiony śluz. Napisałam do ginekologa i mi zapisała luteinę 200 dopochwowo 3xdziennie. Lekarz jest prywatny nie na NFZ i dostałam te leki w aptece za darmo. Tak wiec nie musi być recepta od lekarza z NFZ.
Czekam na info! Okazuje się że będę miała pakiet od listopada także trochę sobie poczekam [emoji28] ale i tak będę chodzić jeszcze prywatnie więc luz :) którego gin wybrałaś?
Jutro idę na wizytę ( konsultacja ginekologiczna- prowadzenie ciąży) na Jaśkowa Doline, dam Ci znac, czy było USG :) co do wizyt - sprawdzaj co jakiś czas, bo czasami nie uaktualniają na bieżąco grafiku lekarzy w internecie...
 
reklama
Do góry