reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A kiedy zaczęłaś się starać z partnerem? :) może skocze na betę, zwłaszcza że mam diagnostykę budynek obok pracy :)
Mieliśmy za sobą jedno poronienie, jednak było to z zaskoczenia. Tak na poważnie to wzięliśmy ostatni cykl - najpierw badania u gina, owulację potwierdziłam sobie jednym testem i była, a teraz mam już pakiet objawów, tak jak poprzednio także jestem dobrej myśli.

Mała czarna, u mnie diagnostyka w soboty też do 12-13 chyba czynna także dziś już chyba za późno. Mam nadzieję że jak zrobisz badania to już piękna beta będzie 💓
 
reklama
Mieliśmy za sobą jedno poronienie, jednak było to z zaskoczenia. Tak na poważnie to wzięliśmy ostatni cykl - najpierw badania u gina, owulację potwierdziłam sobie jednym testem i była, a teraz mam już pakiet objawów, tak jak poprzednio także jestem dobrej myśli.

Mała czarna, u mnie diagnostyka w soboty też do 12-13 chyba czynna także dziś już chyba za późno. Mam nadzieję że jak zrobisz badania to już piękna beta będzie 💓
a jakie masz objawy?
 
Hej :) Ja bardzo nieśmiało dołączam, jestem po jednej stracie w tym roku.
Mam 29 lat, 28dc, beta już potwierdzona, teraz powtarzałam przyrost :) termin aplikacje pokazują na 5 czerwca.
Trzymam kciuki za nas wszystkie!

Czułyście się jakoś inaczej w tym cyklu? :)
 
Mieliśmy za sobą jedno poronienie, jednak było to z zaskoczenia. Tak na poważnie to wzięliśmy ostatni cykl - najpierw badania u gina, owulację potwierdziłam sobie jednym testem i była, a teraz mam już pakiet objawów, tak jak poprzednio także jestem dobrej myśli.

Mała czarna, u mnie diagnostyka w soboty też do 12-13 chyba czynna także dziś już chyba za późno. Mam nadzieję że jak zrobisz badania to już piękna beta będzie 💓
Trzymam mocno kciuki ❤
Ja dzis testowalam drugi raz
 

Załączniki

  • 20200926_110911.jpg
    20200926_110911.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 297
Dołączam do Was, termin z OM wychodzi 4 czerwca. Od poniedziałku wychodzą pozytywne testy (10dpo). Wczoraj byłam na becie (14dpo) i jest 176 😍 Na zdjęciu kreseczki z dzisiaj. Jutro powtórka bety, stresuję się. To 5 cykl starań, w poprzednim miałam biochemiczną, zaczęłam krwawić jakiś tydzień po pozytywnym teście. Ale beta była wtedy malutka, w 12dpo 13, w 14dpo 28, testy były blade, więc teraz mam lepsze przeczucie 🥰
 

Załączniki

  • 120059707_1285299661830109_2713470015191751307_n.jpg
    120059707_1285299661830109_2713470015191751307_n.jpg
    259 KB · Wyświetleń: 299
reklama
Do góry