reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Znalazłam regulamin lux med i jest też 500 zł na kwartał, 70% zwrotu ale nie piszą czy to dopiero jak nie znajdą terminu. Będę musiała się dopytać bo zamierzam chodzić do mojej prywatnej mimo pakietu to zawsze jakaś kaska w kieszeni by została
emoji2.png
Ja jak pracowalam w douglasie to mialam wlasnie tak ze moglam chodzic sobie gdzie chcialam a oni zwracali mi wlasnie 70% za wizytę max 500 zl :)
 
Chyba mam covida :)
taty kolega z pracy ma covida, w piątek zrobił test, przyszedł do pracy, w poniedziałek odebrał pozytywny, w ten sam piątek widział się z moim tata, a dzień później tata widział sie ze mną. Kolega z pracy, gdzie pojechałam na chwile tez miał covida i zatail, bo dopiero test robił i twierdzi, ze nie musiał nic jeszcze mówić. Mam niby przeziębienie (gardło, kaszel, katar), ale każdego dnia jest niby trochę lepiej, a tracę wech i smak.
Najbardziej boje się o dzidziusia.
 
Dziewczyny moj Płodzio rośnie, serduszko dalej bije ❤ Dostalam skierowanie na cytomegalie i rozyczke jutro będę robić :)
brawa dla Płodzia jest cudowny i uspokoiłaś mnie tym zdjęciem, bo widzę, że moj nie jest wcale za mały, a bardzo mi się tak wydawalo 😂 ja też dostałam milion wskazań co do badań, Ale że wizyta dopiero 19, to poczekam spokojnie na Matki Boskiej Pieniężnej i dopiero zrobię :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry