reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Myślałyście już w którym tygodniu poinformować pracodawcę?
Nie mam pojęcia... najpierw powiem koleżance za biurka, bo pracujemy razem i jedna drugą zastępuje, tylko nie wiem kiedy, bo pracujemy rotacyjnie i nie widujemy się, a nie chce tak przez telefon. A reszta (w tym kierownik) to chyba jak najpóźniej bym wolała, żeby święty spokój mieć ;)
 
Do tego będąc na grobie dziadków męża (którzy zresztą go wychowali bo szanowna mamusia postanowiła mieć wyrąbane na synka) stwierdziliśmy że podoba nam się imię Elżbieta, po babci, do tego rzadko spotykane a też na takim imieniu mi zależy [emoji846]
 
Napisał mi dr taka wiadomość. Czekamy USG za 10 dni . Powiem Wam że wystraszył mnie ... Jakoś tak dziwnie napisał 🥺
A coś miał jeszcze napisać, nie wiem badania czy coś?
Przepraszam, że tak późno, ale zajechaliśmy jeszcze na cmentarz i dopiero jestem w domu.

Jest kropek!! Do tego z bijącym serduszkiem [emoji3590] ciąża kilka dni młodsza według USG 6+1, termin na 24.06. Odetchnęłam, chwilowo jestem spokojna [emoji846] kolejna wizyta 20.11 o 15.30 [emoji846]Zobacz załącznik 1194573
Ale ładnie ☺
 
Dziewczyny, czytam i czytam, a przede mną jeszcze prawie 30 stron. Nie nadgonie już chyba.Ja ciągle się wybieram na zwolnienie po czym stwierdzam, że jeszcze kilka dni i jeszcze kilka i nadal pracuje😂

Ja też miałam dluuugo awersję totalna do mięsa, za to od środy mi się odmieniło i zapalalam miłościa do kotletow mielonych 😊
Objawy zmienne, znowu czuje mocniej piersi, a już było lepiej. Mdłości raz sa (wtedy mam myśli o L4) raz nie ma(wtedy mi te myśli przechodzą). Generalnie to zawsze mnie mdli rano zanim coś zjem, potem jest w miare spoko, no i potem po południu się znowu zaczyna i tak do wieczora. Jak robię się głodna to mnie strasznie mdli. Muszę ciągle jeść. Czuje się gruba, chociaż jakoś na wadze mi nie przybyło. Brzuch mi mocno wyszedł, bardzo się zaokrąglił. Dobrze, że zdalnie pracuje, bo by już w pracy się wszyscy domyślili chyba😉
Znam to ja mam na wadze -2 kg a czuje sie jak +5 kg 😂
 
Do tego będąc na grobie dziadków męża (którzy zresztą go wychowali bo szanowna mamusia postanowiła mieć wyrąbane na synka) stwierdziliśmy że podoba nam się imię Elżbieta, po babci, do tego rzadko spotykane a też na takim imieniu mi zależy [emoji846]
Też mi się podoba Ela :) (imię mojej super Pani kierownik - dobrze mi się kojarzy [emoji4])
 
reklama
Przepraszam, że tak późno, ale zajechaliśmy jeszcze na cmentarz i dopiero jestem w domu.

Jest kropek!! Do tego z bijącym serduszkiem [emoji3590] ciąża kilka dni młodsza według USG 6+1, termin na 24.06. Odetchnęłam, chwilowo jestem spokojna [emoji846] kolejna wizyta 20.11 o 15.30 [emoji846]Zobacz załącznik 1194573
Pięknie ❤
 
Do góry