reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Do tego będąc na grobie dziadków męża (którzy zresztą go wychowali bo szanowna mamusia postanowiła mieć wyrąbane na synka) stwierdziliśmy że podoba nam się imię Elżbieta, po babci, do tego rzadko spotykane a też na takim imieniu mi zależy [emoji846]

Moja mama miala tak na imie i rowniez uwazam, ze jest piekne i niedoceniane:) Elcia 😍
 
reklama
Mi będzie potrzebny wózek do wnoszenia i znoszenia na 4 piętro bo mam wózek z tako ale to taka krowa waży ze 20 kg
A może 1 wózek kup nowy taki jaki Ci pasuje, a 2 do np usypiania dziecka kup tańszy używany albo pożycz jeśli znajdzie się ktoś. Moja siostra tak zrobiła. Wózek na spacery trzyma na parterze albo w piwnicy. Nie musi targać wózka na górę

A napisałaś ze masz juz wózek. To wystrczy kupić jeden i ten lepszy trzymać na dole :) ja bym tak zrobiła :)
 
cześć dziewczyny! Ja po wizycie. Wszystko dobrze, lekarz nazwał moja fasolkę kurczaczkiem i zrobił 4 piękne zdjęcia 😊
Ale prawdopodobnie termin będzie jednak na lipiec, bo ciąża jest tydzień młodsza niż według om 😉 jednak dobrze mi tu z wami, zadomowiłam się 😀
Super wiesci i oczywiście zostań z nami ;)
 
reklama
Kurde mylam wlasnie plyte gazowa i jak szorowalam kropelka mała plynu wpadła mi do oka :/ od razu wyplukalam ale już się stresuje :/ chyba juz dostaje do głowy:(
 
Do góry